Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti mit gondoltok erről?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok erről? Valóban csak barátság lehet?

Figyelt kérdés

Szóval kb 15 éve ismerjük egymást, utóbbi 7-8 évben SEMMIT nem beszéltem vele, aztán kb 2 hete hirtelen nagyon jóban lettünk. Azóta kaptam tőle kézzel készített ajándékot, tökre meglepődött, hogy hordom és én is meglepődtem hogy hordom xdxd egész nap facen beszélünk, esetek 90% ban ő ír rám és tényleg végig beszéljük a napot...

Mikor együtt vagyunk úgy telik az idő... Égy hete haza kisértem és úgy elbeszélgettük 3 órát, hogy azt hittük max 1 telt el... :s

Aztán hívott bulizni... De nem mentem el az a hely nem nekem való, ő is csak barátnői miatt ment, neki se igazán tetszett a hely. Aztán tegnap előtt elhivtam színházi előadásra utána meg elmentünk kocsmázni majd haza kísértem, együtt voltunk úgy 5 órát és mondtam hogy itt van már éjfél és hagyom már aludni :D és hírtelen megpuszilt, tök váratlanul ért.

Ti mit gondoltok ezek alapján?

Ha fontos: ő 20L én 20F


2014. okt. 17. 23:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Egyértelmû,hogy több mint baràtsàg!:)

Egyikõtök sem mer nyílt lenni,legalàbb Te legyél õszinte...és egyértelmûen kimondani,hogy mit érzel!

2014. okt. 17. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy én se tudom mit akarok még :s
2014. okt. 17. 23:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!