Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan johet ez ossze ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan johet ez ossze ez a haveromnak?

Figyelt kérdés
O ajanlotta a tindert nekem,de eleg-nagy sikere van-mem csunya gyerek es nincs rossz stìlusa akar csak nekem...Lenyeg hogy parosita utan beszel a nokkel 1-2 orat es-masnap-mar athivjak a csajok, sott-alsonus-kepet-kuldenek..,az utobbi 1 honapam legalabb heti 3 csajhoz megy fel 0 tali nelkul...kerdeztem h csinalja?azt modja halal-laza meg viccesen utal a dolgokra...Nekem is-sok parositas van de hamar ellaposodik beszelgetes en is sokszor viccesen utok ra de nem-arra valaszolnak a csajok ha nem-melle...annyira nem-o se ilyen de raerzett tinderre es nem hazudna heti 3 cajt levarr bar sokat van bpn...fontos a duma egyszeruen arra tudok gondolni olyab jo monologgal kezd amibek koszonhetoen akar 1 ora es hivja fel a csaj magahoz...nem-fogom megkerdezni mit ir de biztos van valami pszhiologia ez mogott-amivel ilyen hamat-elcsavarja a fejuket..,
2014. nov. 21. 00:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
hatalmas pszichológiára van szükség a buta nők fejének elcsavarásához....:-D Ezek osotba nők, értelmes nő nem hív fel senkit 1 óra duma után a lakására, akit előtte nem is ismert soha.
2014. nov. 21. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
lenyeg ugyan az,szexelni-akarok,vagy megnezhetnek egy filmet,vagy-megihatnak valamit-a csaj is tudja megakarja donteni....haver szeront-nem-mind1 hogy talalod ezt...,
2014. nov. 21. 00:29
 3/17 A kérdező kommentje:
Erdekes a legtobb egyetemista csaj...nem butak...valamit nagyon jol csinal...bar nekem is osszejott most 2 akik semmi-keres nelkul alsonemus kepet kuldott...de heti 3at megdumal.legtobbnel par oranal-tobbet-nem-beszel
2014. nov. 21. 00:32
 4/17 anonim ***** válasza:

A Tinder arra lett kitalálva, hogy gyorsan találjanak maguknak kufircoló pajtást az emberek. Nem beszélgetni kell ott a lányokkal, hanem pár szóban bemutatkozni, ismertetni a tényállást és várni, hogy hívjanak. Ha ők nem teszik, akkor te hívod őket. Ha ez sem jön össze, akkor kuka és jön a következő.


40 évre feleséget nehogy azt hidd, hogy a Tinderen fogsz találni. Itt szinte csak ribizlik vannak, akik ingyen dolgoznak.


(Azt kihagytam, hogy a fényképednek különlegesnek kell lennie. Nem kell jól kinézned, de valami vicceset, érdekeset, vagy meghökkentőt kell rajta produkálni. Attól nagyon be tudnak nedvesedni.)

2014. nov. 21. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
En is csak dugni akarok,180-cm-vagyok 85 kv 6 eve gyurok ami eleg szepen latszik..tetovalt vagyok de nem a kopasz,elegansan-oltozkodok,azt mondjak jo kepu vagyok...Ne hari de ez hulyeseg ha nyiltan kozlod vele h sugni akarsz,ezt meg legnagyobb ribi is elutasitja
2014. nov. 21. 00:42
 6/17 anonim ***** válasza:
5: Nehogy azt hidd. Egyébként a tényállás alatt nem feltétlenül a dugásra gondoltam. Minél előbb le kell szervezni egy személyes találkozót.
2014. nov. 21. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
hulyeseg sztem h nem-kell jol kinezni😂😂 csak valami egyedi-kell-ez most komoly?? aki dugni akar epp h legjobbat valassza arra celre ha mar valaszghat..
2014. nov. 21. 00:45
 8/17 A kérdező kommentje:
Pont ez az kedves valaszolo, nincs kedvem-felesleges koroket lefutni es randizgtani...ezert mennek-en-is-elsore-fel hozza....
2014. nov. 21. 00:47
 9/17 anonim ***** válasza:
2014. nov. 21. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Talizni nagyon buzgon szeretnek velem most is vagy 4 de unom sima-snassz randikat bptol nem-messze lakom,csak aza felallas johet szoba h o hiv fel😂😂
2014. nov. 21. 00:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!