Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha tetszik egy idegen lány,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tetszik egy idegen lány, hogyan szólítsam le?

Figyelt kérdés

Gyakran látok egy csajt, akivel együtt szoktam "buszozni" de soha nem beszéltem vele, nem tudok semmit róla, csak azt hogy nem lakik messze tőlem... Hogyan tudnék vele beszélni, úgy, hogy az ne legyen nyomulás?

15/F


2010. jan. 29. 16:55
 1/8 anonim ***** válasza:
60%
jegyeket bérleteket
2010. jan. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

köszönj.:D majd utána mondd el neki h gyakran látod ezen a buszon.( ha elég bátor vagy azt is elmondhatod h bejön neked). ha nagyon hülyén reagál akk ink szállj le a buszról.:DD de ha jól akk majd úgyis válaszol. és kezdd vmi témáról dumálni.. pl:öö...(xD)milyen volt mai napja? [jobb most nem jut eszembe..kocsi:P]


L/14

2010. jan. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Menj oda hozzá és kérd el az msn-ét vagy add oda neki a tiedet. Nem kell a buszon kikérdezni, hiszen mien csaj áll le dumálni egy ismeretlennel.17/L
2010. jan. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

ugyanezvan velem és 16vagok fiú

aza szopás az egészben hogy a barátnőivel van mindig ugyhogy azis taszit engem eléggé ettől az "odamegyektől" ésha égésvan akkormeg minden nap kb látnak és azugy mekkora gázmár-.-

eza jegyeket bérleteket tetszik:D

Vagy odamész: megadod az msned?

-miért?

-majd msnen elmondom...

2010. jan. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

..mire kellhet egy msn cím.elemér.

a csajok am se csipik a beszari palikat szóval ha egy csapat csaj ijeszt el (Y)

2010. jan. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
17:04-hez csatlakozom.
2010. jan. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Dugunk?
2010. jan. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
hogy ne legyen nyomulás ki mit vesz nyomulásnak! szerintem szállj le egyszer ott ahol ő és kérdezd meg megadná-e a számát mert neked őt tetszik...és lehet már ott elkezdtek dumálni hajrá casanova
2010. febr. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!