Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miket taníthat egy tapasztalt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miket taníthat egy tapasztalt apa a fiának, hogy hogyan kell beszélni a nőkkel, hogy sikeres legyen?

Figyelt kérdés
Nincs akivel ilyenekről beszélgethetnék. Régen elég gátlásos voltam, meg későn érő típus vagyok, de most már szeretnék egy barátnőt. Már merek próbálkozni, csak szeretnék tisztában lenni az alapokkal, hogy megkíméljem magam a felesleges köröktől, mert már 20 éves vagyok, és még szűz. Csók se volt. Amúgy nem vagyok ronda, vagy kövér, ilyesmi, humoros is vagyok, csak tapasztalatlan.
2014. nov. 26. 11:24
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja azt lefelejtettem, hogy vannak barátaim, csak cikinek érzem, hogy ilyenekről beszéljek velük. Mindegyiknek már volt több barátnője is.
2014. nov. 26. 11:26
 2/7 anonim ***** válasza:
Beszelni kell, az a lenyeg. A tobbi mar csak optimalizacio
2014. nov. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Fölösleges körök? Ha ennyi a baj akkor csak őszintének kell lenned a céljaiddal vele szemben.


pl: Ha meg akarod dugni tudja meg mihamarabb. Nincs kétértelmű duma, utalgatások.

2014. nov. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Legyen onbizalmad es valahogy erezz ra, hogy melyik lany venne szivesen a kozeledesedet. Jarjal el tarsasagba es esetleg valamelyik baratod lany ismeroserol mondj olyat, hogy szivesen megismerkednel vele, lehet segitenek osszehozni. Legeloszor talan a legjobb, ha valamelyik ismerosodnek egy ismerosevel probalsz osszejonni, mert akkor van aki segitene. Sok sikert, merjel odamenni, szolitsd meg a lanyt, ha elkuld ne vedd a szivedre, valoszinu meg rosszul merted fel, kesobb rajossz melyikhez kell odamenned.
2014. nov. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el, a normális nöket a legjobban azzal tudod elriasztani magadtól, ha "tapasztalt" férfiakat kérdezel, hogy "hogyan kell beszélni a nőkkel, hogy sikeres legyen", akiknél meg hatásos, azok meg mindentöl "elolvadnak".


Értelmes növel csak akkor tudsz valamire jutni, ha úgyanúgy értelmesen beszélsz velük, mint egy férfivel, terméseztesen NEM tárgárul és nem udvariatlanul, de nem is mézesmázosan, csöpögös bókokkal.

2014. nov. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azt,hogy ne legyél papucs.
2014. nov. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszokat.
2014. nov. 26. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!