Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randi? (Kérdésed túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randi? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Hol lehet a legjobb az első randi? Adnátok tanácsot mire figyeljek oda? És a kínos csend ellen valami tanács? Esetleg mi tetszik a lányoknak?
2014. nov. 28. 18:15
 1/2 Mr. Truth ***** válasza:
Ha Városban vagytok akkor mentek városnéző túrára, ott lehet magyarázni, pubokba ott a zenéről lehet pofázni satöbbi...
2014. nov. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekünk teaházban volt. A vicces, hogy utáltam a teát, de szerencsére volt kávé is. :)


Nem volt kínos csend, egyszerűen beszéltünk mindenről, leginkább magunkról - és főleg ő. A másfél év alatt egyszer sem dumált annyit összefüggően, mint akkor :D Úgyhogy én figyeltem, elemeztem a testbeszédét, ittam a kapucsínót, néha mondtam 2-3 mondatot (mikor hagyott szóhoz jutni), aztán meg elkísért a hévhez (át a város másik végébe).


Amire figyelj:

- ex, otthoni szr dolgok (ha rossz is, ráérsz később adagolni neki) felejtősek

- ne panaszkodj feleslegesen (ez fáj, az fáj, jaj, így átbszott a főnök, stb.) és a kudarcaidat is hanyagold egyelőre

- nevess, légy pozitív, és érdeklődő


A csend meg csak akkor kínos, ha azzá teszitek. Nekünk is volt, hogy nem volt mit mondanunk, de nem feszengtünk, erőltettük, hanem nézelődtünk (a helyet, egymást). Előbb-utóbb kerül téma, hidd el, csak nem kell rágörcsölni.

2014. nov. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!