Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elcsesztem az utolsó esélyem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elcsesztem az utolsó esélyem?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok. Fiú. magas vagyok sportos mondhatni izmos.Az egyik osztálytársammal nagyon jó kapcsolatba kerültem ez évben. Minden nap beszélgetünk főleg facebookon mert én nem lakom benn a városban és így haza kell buszoznom.Mindent megosztunk egymással most 2 hónapja elmondta h hogy járt egy fiúval és az miket írogat neki emiatt... Mindent elmondott énis egy régi történetem egy csajjal akivel majdnem összejöttem még 2 éve.

Na szóval. Minden dologról beszélgetünk de tényleg akár szexuális perverz :D de azért annyira nem megyünk bele.

Nem tudom hogy ezt ma célzásnak vette-e de elkezdi nekem írni. Hogy ask-fm-en valaki megkérdezte hogy mi van köztem és közte.Szerinte a fiú akivel régen ügyei voltak. De lehet h barátnőivel találták ki... És rámír hogy nézzem már és megkérdezte hogy mit írjon ki válasznak mi van köztünk... Megkellett volna mondanom neki hogy szeretem ? Vagy még nemkéső elhívni valahova ?


2014. nov. 28. 20:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Meg nem keso.
2014. nov. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hát basszus remélem célzás volt .. és remélem nem hiszi hogy én kérdeztem .. bár nincs is ask-om sztem hülyeség
2014. nov. 28. 20:32
 3/3 anonim ***** válasza:
1. lépés. Írd le kérlek mit válaszoltál.
2014. nov. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!