Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon elcsesztem az esélyem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon elcsesztem az esélyem a csajnál? 18F

Figyelt kérdés

Egy discoba járunk,nem nagyon mentem oda köszönni,mindig ő jött,de vasárnap oda mentem hozzá,és akkor is próbáltam vele keresni a szemkontaktust,de nem nagyon akarta,mindig elnézet.. Egy másik sráccal is táncolt,smároltak is,és most meg alakul neki egy dolog egy másik csávóval. Már smároltunk nálunk,azóta nem kerestem,msnen is ő írt rám mindig,mert az érettségi miatt nem akarok járni senkivel. És tegnap előtt beszéltünk msnen,úgy becézett ahogy csak a nagyon közeli barátaim szoktak,és hát eléggé "durván" mondtam neki,hogy ő nem becézhet így.

Nagyon elb*sztam,vagy még érdemes próbálkozni? Túllépett rajtam? :(

18F / 16L


2011. ápr. 27. 15:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha másik pasival is smárolt, akkor felejtős. Meg te is albaltáztad. Keress mást.
2011. ápr. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jó nagy balfék vagy. Ez már felejtős.
2011. ápr. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ezt NAGYON elb.sztad :(

"az érettségi miatt nem akarok járni senkivel"

Te tök hülye vagy?????? Egyébként meg miért beszélsz durván azzal, aki tetszik? :S

17/F

2011. ápr. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egy dobásod volt neked is, mint mindannyiunknak. Elkúrtad, nem kicsit, nagyon. Keress mást. 28f
2011. máj. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én megpróbálnék bocsánatot kérni a helyedben, megpróbálnám megmagyarázni a viselkedésemet. Igyekeznék úgy viselkedni, hogy el tudjanak fogadni, vagy még inkább, hogy szeressenek. Akkor is így tennék, ha semmi jövője nem lenne a kapcsolatnak. Bár azt nem lehet tudni, hogy éppen minek van jövője. A történtek tisztázása és a szeretet soha nem árthat. 100/f :)
2011. máj. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!