Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy srác. Mennyi az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác. Mennyi az esélye annak, ha bekövetkezik a dolog, utána is keresni fog?

Figyelt kérdés
Egy buliban ismertem meg. Nem tervezek vele hosszú távon több dolog miatt, legfőként, mert erasmusszal van itt és februárban hazamegy. A buli után két nappal találkoztunk, és meg akart kapni. De nem engedtem neki. Azt gondoltam ennyi volt. Utána talán egyszer kerestem, többször nem is akartam. Néha rám ír. Azóta egyszer találkoztunk - lakásra akart hívni, mondtam neki nem jó ötlet, inkább egy pubban találkozzunk, így beültünk valahová, jót beszélgettünk, majd csókkal váltunk el. A lényeg: most azt írta, hogy szeretné, ha nála aludnék - nem vagyok naiv, tudom, hogy meg akar kapni. :D Ha megtörténne a dolog, szerintetek elvesztené a varázsát és nem keresne? Vagy keresne? És ha most harmadszorra sem kap meg? :D

2014. nov. 28. 22:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Úristen hány éves vagy, 13? :d Amúgy meg nem értem, azt mondtad úgyse tervezel vele hosszú távon, meg úgyis elhúzza a csíkot, akkor milyen varázs elmúlásról beszélsz? Döntsd már el mit akarsz. Amúgy meg ide a bökőt, hogy februárig gerincre vág! Csak az a kérdés, hogy egyszer történik meg, vagy többször is addig... :D
2014. nov. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát éppen ez az, hogy egyszer vagy többször :D Nem mindegy... :D :D
2014. nov. 28. 22:08
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha sokáig vársz, akkor többre nem is lesz idő. :) de most mit akarsz elérni? Hogy örök szerelmet valljon és kivigyen téged hogy te legyél az ágyasa a Dzsibutii hercegi házban?
2014. nov. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Most mintha magamat hallanám, velem is ez van, de szerintem ha tényleg tetszik neked a srác akkor miért ne lehetne több ha meg nem tetszik igazán akkor ne találkozz vele többet, szerintem nem törne meg a varázs ha megtörténne a dolog :)
2014. dec. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!