Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van 1 fiú, aki nagyon tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van 1 fiú, aki nagyon tetszik nekem, de még nem beszéltem vele. Amikor a folyosón szembejön mindig ránézek és ő is rám, de nem tom, h azért néz-e rám, mert én nézem, vagy mert alapból is nézne?

Figyelt kérdés

Megnéztem ma az AL-ját myvipen. Nem fog túl nyomulósnak tartani? Mmint, h meg is néztem meg állandóan mosolygok rá. és azt honnan tudnám meg, h én tetszem-e neki? mi van, h ha beégek, mert neki én nem is tetszem én meg....

előre is köszi a válaszokat:)


2010. jan. 30. 19:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha tetszik, és nem mersz beszélni vele, akkor a legegyszerűbb, ha fölveszed msn-re, ott mindenki könnyebben ismerkedik - szerintem.

Engem is vettek már fel lányok, akiket addig nem ismertem, csak látásból, és nem lett rossz vége. :D

16/F

2010. jan. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha beégsz, akkor hamar elfelejti, de ha nem....akk bármi kisülhet belőle....ezt csak 1féle képen tudod meg:beszélsz vele!
2010. jan. 31. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
képzeld nekem van 1000 szomszédom és sok fiu van és egymásra nézünk mikor köszönünk :D sőt fel is vettem őket msnre.... >.>" meg telefon szekszeltünk
2010. febr. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az elsővel.

Msn-en mindenki oldottabb, könnyen lehet ismerkedni.:)

2010. febr. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nincs kiírva az msn-e:(..de am sztem amúgy se merném
2010. febr. 3. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!