Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek csak megfektetni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kata1996 kérdése:

Szerintetek csak megfektetni akar?

Figyelt kérdés
Van es fiú akivel mar egy ideje ismerjuk egymást latasbol es elmondása szerint amióta meglatottbazota tetszem neki. Beszélgettünk rengeteget facebookon megbeszeltuk a talalkat, ami úgy volt, hogy egy közeli szorakozohelyre ulunk be borockolazni. En pénteken marcsak akkor értem rá, mikor a hely már zarva volt, ezt sajnos nem tudtam elore.. Így hát at mentünk hozza es ott iszogattunk, beszelgettunk, semmi sem történt köztünk. Következő nap is megvolt beszélve egy találkozó, mert akkor tovább van nyitva a hely ahová ugye pénteken mentunk volna. Egyszer csak irt, hogy 2korul jon ki a kapuhoz hozni szeretne nekem egy ajándékot. Hat kaptam egy gyönyörű rózsát, ami vörös volt. Aztán este találkoztunk iszogattunk beszelgettunk es hat megcsokolt. De mindketten mondtuk, hogy korai, de kivantuk egymást. Ettől még lehet komoly vagy csak megakar fektetni? Lehet össze vissza írtam. De kérlek segítsetek. Köszönöm :)
2014. nov. 30. 02:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Kíván, ergo szeretne veled szexelni, problem?
2014. nov. 30. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehet régimódi vagyok, de aki komolyabban akart tőlem valamit, és nem buliból ismertük egymást, az nem szórakozóhelyre hívott első randira. A rózsa egyébként aranyos, egy csókban pedig még nincsen semmi. Érezni fogod, ha csak arra kellesz neki. Ha tényleg keres, érdeklődik utánad, és meg akar ismerni akkor valami komolyabbra is van esély. Egy dugásért nem szokták magukat halálra gyötörni.
2014. nov. 30. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Először is köszönöm szépen a válaszokat. Egyébként sok ismerose volt ott, akiknek be is mutatott. Es volt úgye, hogy en elmentem mosdóba es addig beszélgetett veluk es elmondta egy csomó embernek hogy igaz még alig ismer, de mióta beszelunk en vagyok az egyik legfontosabb az eleteben.. És, hogy gyönyörű vagyok... Soha nem látott még ilyen gyönyörű lányt. Hozzá kell, hogy tegyem nem volt részeg, mert pár korty sort ivott.
2014. nov. 30. 02:50
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen
2014. nov. 30. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyébként a kérdés relatív a maga módján, hiszen ha szeretsz valakit, akkor is szeretnél vele lefeküdni jobb esetben. Kérdés hogy érzelmekkel, vagy anélkül :)
2014. nov. 30. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
02:53 indokold kérlek. Köszönöm.
2014. nov. 30. 03:01
 7/7 anonim ***** válasza:

Es ha o maga sem tudja ? Nehez egy kivulallonak ezt kitalalnia,hiszen nincs tipizalhtao viselkedesi norma . Sokszor mentem el ugy randira egy lannyal,hogy rajongtam erte,egyszeruen csak a kozelsege kellett,vartam,hogy akar csak a kezetis megfoghassam -es pl.a szex utan kiabranditonak talaltam valamiert . Na o azt mondja,hogy csak meg akarta, fektetni ..pedig nem.


Menj bele,ameddig neked jo ,de ne akarj egybol hazassagot egy ilyen randi utan : probalj meg nem tervezni,lesz ami lesz alapon

2014. nov. 30. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!