Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megismertem 1 helyes pasit és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismertem 1 helyes pasit és halálosan beleszeretem. Hogyan mondjam meg neki h szeretem?

Figyelt kérdés
Ő egy 17 éves srác, én meg 12 vagyok. Egy hetet voltam vele nyaralni (mert baráti körel voltam) és elkértem az msn-jét. Sajnos van barátnője, de végülis amikor tudok msn-ezek vele és nagyon jól megvagyunk. Szinte keresem a társaságát!
2008. aug. 16. 00:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez még nagyon korai,ilyen rengeteg lesz még az életedben.Kis fellángolás azt kész,és hagyd ha bnője van nem szép dolog elvenni a másét!Ha majd szakít és nem lakik a világ végén beszélj vele.Addig beszélj vele mint baráttal,de vigyázz ne zúgj bele.Én régen írtam egy srácnak h ne legyen velem kedves mert beleszeretek:P Nem jött össze összejöttünk!:P:P:P Msn-en meg mindenkinek nagyobb a szája szal legyél bátor és írd meg h jól érezted magad a társaságában,és jó lenne összeruccani legközelebb is.Nem kettesben hanem társaságban.Célozgass!
2008. aug. 16. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt ne írd meg neki,hogy szerelmes vagy belé,mert van barátnője és nem tudni hogyan fogadná,azonkívül egy hét az nem sok idő,még esetleg nálad is változhatnak az érzések.Egy kapcsolatba belemászni nem lenne túl szerencsés,pláne ha kedvezőtlen választ kapnál erre a kijelentésedre,az csak neked lenne rossz.Inkább beszélgessetek jókat,legyetek barátok,találkozzatok baráti körrel együtt,aztán ki tudja,bármit hozhat még a jövő.
2008. aug. 16. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Teged elengednek a szuleid 1 hetig barati korrel nyaralni???????Hany evesek az emberek a barati korodbe???
2008. aug. 16. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket! Am a barátaim 17, 32, 28, 21. De szüleim legjobb barátai és kint volt velem amugyis a tesóm, meg a nevelőapám.
2008. aug. 16. 15:11
 5/9 anonim válasza:

szerintem felejtsd el, ne keresd annyit és úgy könnyebb

ez érzékeny kor és itt ez a korkülönbség nagy szerintem ,persze nem ismerlek téged és őt sem, de ha magamból indulok ki ,kínos volt ez ilyen téma 17 évesen 1-2 év +- és úgy sem könnyű


de ez egyéni vélemény...

2008. aug. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
hat sztem ez csak amolyan fellangolas..majd ha tenyleg igazan szerelmes leszel akkor rajossz te is..amugy en nem vallanek szerelmet egy pasinak se csak ugy vagyis ha nem jarunk meg semmi azt erzekeltetni kell h szeretnel vmt tole..ne csak ugy dobd oda magad..
2008. aug. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2008. aug. 30. 14:53
 8/9 anonim válasza:
ez hályeség 17-éves a srác te meg 12 gyereknek nézhet az biztos xDDD..
2011. febr. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
bocs elirtam *hűlyeség
2011. febr. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!