Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ennyire értéktelen az internet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire értéktelen az interneten keresztüli ismerkedés?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Egy lánnyal már majdnem 1hónapja facebookoztunk, szinte mindennap, elötte 1x találkoztunk amikor megismertük egymást, de akkor csak pár szót váltottunk, nem volt többre idő, de úgy éreztem bejövök neki és ő is bejött nekem. Na szóval 1hónapon át szinte minden nap 4-5órát facebookoztunk azóta, szinte már mindent tudtunk egymásról és nagyon jó kapcsolatunk volt (amennyire lehet facebookon)

Tegnapra megbeszéltünk egy találkozót. Ő kicsit hamarabb ért oda ahol találkoztunk, befordulok a saroknál és amint a szemébe néztem és ő is az enyémbe, úgy éreztem mintha egy idegennel találkoznék, mikor már azt is tudtam hogy pl az öccse hova szokott járni futni.. míg én azt képzeltem hogy tök jól, közvetlenül tudunk egymással beszélné, végig ott volt mindkettőnk részéről egy kis idegenkedés..

Szóval tényleg ennyire semmit nem ér a facebookon való megismerés sőt csak ront a helyzeten (amikor először találkoztunk véletleül, esküszöm közvetlenebbek voltunk egymással)? Engem teljesen lelombozott amikor befordultam a saroknál és belenéztem a szemébe.. nem izgulást, nem félelmet láttam benne hanem mást.. nem tudom leírni, de azonnal elment az egésztől a kedvem..


Köszönöm a válaszokat!


2014. dec. 3. 10:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Hát ebben lehet valami, én mindig is a személyes ismerkedést preferáltam, azzal együtt, hogy a páromat az internetről ismerem. De ez nálunk úgy nézett ki, hogy váltottunk, egy két levelet, szimpatikusak lettünk egymásnak, aztán másnap tali, és onnantól kezdve csakis élőben beszélgettünk, a net csak arra volt jó, hogy megbeszéljük, hogy mikor/hol lesz a következő tali...
2014. dec. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Írásban társíthatsz tudat alatt egy személyiséget, kisugárzást a másiknak, ami nincs is neki. Lehet ezért volt rossz a személyes tali.

Nem video cheteltetek? Az eredményesebb szokott lenni. Hallod a hangát, látod ahogy gesztikulál, hallod nevetni....

2014. dec. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Löncs.
2014. dec. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Érdekes szituáció. Sajnálom, hogy ilyen érzelmek keringtek a levegőben.

És milyen hangulatban telt az egész? Feszült volt végig a légkör vagy egy idő után oldódott? Mivel csak azt a pillanatot írtad le, mikor először megláttad.


Nem értéktelen az interneten keresztüli ismerkedés, csak neked most volt sajnos egy ilyen rossz tapasztalatod. Én is neten ismertem meg a jelenlegi páromat, nem fb-n, hanem egy másik közösségi oldalon, másfél hónapig ismerkedtünk (levélírás, skype, videóchat, sms) és már nagyon vártuk a talit és minden simán ment. 1 év és 8 hónapja vagyunk együtt és 200 km a távolság közöttünk.

2014. dec. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Azoknál az embereknél, akik introvertaltak, ugy tűnhet, hogy eloben is kapasbol olyan szokimondo, nyilt lesz, mint a neten. De valojaban nem tud olyan lenni. Ezert mutathato ki, hogy az ilyen emberek kozul sokkal tobben vannak, akik a neten élnek, mint eloben. Tudnek meselni egy ilyen lanyrol en is, csak nalunk ossze sem johetett a tali, pedig ugyanigy voltunk, mint ti. Az egyes kommentet megmutatnam neki szivesen, ha meg ma is beszelnenk. Igy kell csinalni, ahogy egyes tette ;-) Szoval csaloka is lehet a szemelyes tali, de olyan is lehet, hogy csak ido kell, mire feloldodtok. Nyilvan elso pillanattol nem varhatsz csodat.
2014. dec. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Nem videóchateztünk, csak facebookon beszélgettünk.. :/


Én nem éreztem től jól magam a randin (sokkal de sokkal jobbak voltak olyanokkal akikkel csak személyesen beszélgettem és neten alig), de lehet csak én nem mivel ő még aznap este rámírt hogy jól érezte magát. (mint írtam amikor először belenéztem a szemébe elment a kedvem, de azért megpróbáltam a legjobbat kihozni magamból, úgy néz ki sikerült még így is pozitív benyomást keltenem)


Egyébként kb 10perce írt rám megint facebookon, jó reggelt kívánt és ugyanúgy eltársalgunk szóval ő lehet tényleg élvezte a randit, de nekem nagyon erőlködnöm kellett.. Az lesz hogy majd megbeszélek vele mégegy randit és ha ott is olyan távol leszünk lélekben egymástól akkor inkább hagyom, nem tudok mit csinálni :/ kb olyan érzés mintha másik személy lenne a facebook partnerem mint akivel találkoztam tegnap..

2014. dec. 3. 10:30
 7/18 anonim ***** válasza:

Túlhevítettétek a dolgot, így nagyobb lett a füstje mint a lángja.

Interneten nem szabad minden nap 5-6 órákat beszélni hónapokig mert rájössz, hogy a személyesen megismert ember egyáltalán nem olyan mint ahogy megismerted, de ennek ellenére már tudsz róla mindent.

Mintha csak puskáznál egy dolgozatnál és a tanár megdicsérne utána.

2014. dec. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
#5ös: igazad lehet, de mondjuk én se csodát vártam, csak legalább egy mosolyt amikor megláttam, de nem.. csak 2 szemet akik úgy méregettek mintha idegen lennék és a házába akarnék bemenni.. én persze megpróbáltam végig teljesen normálisan viselkedni, mosolyogtam, köszönésnél puszi, meg minden (hozzáteszem egy 10-15per c után már nem csak én dumáltam, hanem ő is és akkor már tudott mosolyogni is és többet mondani 2szónál egyszerre) de az volt bennem hogy mit keresek itt?
2014. dec. 3. 10:34
 9/18 anonim ***** válasza:
Pontosan az a véleményem mint a #2-nek.
2014. dec. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Neten keresztül általában könnyebben beszélgetünk, oldottabban, az első személyes találkozások mindig járnak egy kis stresszel, ráadásul azért élőben más beszélgetni, úgy látod a másikat, ahogy eddig még nem.

Nincs baj az internetes ismerkedéssel, nekem is volt olyan barátom, akivel a neten ismerkedtünk először, de nagy hülyeség azt várni, hogy az első randi élőben pont ugyanolyan legyen, mint mikor neten beszélgettek.

2014. dec. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!