Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egy külsőre ronda és belsőleg...

Egy külsőre ronda és belsőleg is értéktelen férfi hogyan tud párt szerezni?

Figyelt kérdés
Alacsony vagyok, és elég csúnya is, belsőleg pedig távol áll tőlem a rosszfiús viselkedés, de mégis szeretnék barátnőt. Hogyan lehet ezt elérni?

2013. okt. 28. 08:19
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Aki ezt vallja magáról, az rossz ember nem lehet:D
2013. okt. 28. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Gazdagodj meg!
2013. okt. 28. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Sehogy. Moshatod kezeidet, te erről nem tehetsz... Felmentelek a pártalálás kényszere alól. Te mindent megtettél, az élet babrált ki veled ilyen csúnyán.


Most komolyra fordítva, próbálkozz kevésbé szép lányoknál, és a viselkedésedet próbáld meg "rosszfiússá" tenni. Életed végéig is siránkozhatsz, de gondolj bele... akkor is csak a tiéd marad ez a probléma, nem fog érdekelni úgy igazán senkit.

Első lépés az lenne, hogy önmagad barátja leszel ellenség helyett.

2013. okt. 28. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
Mennyire vagy alacsony?
2013. okt. 28. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Humorral.

Van pár férfi ismerősöm akikre jóindulatból sem lehet mondani hogy helyesek, jó alakúak.

Mégis van feleségük, barátnőjük. Némelyiknek igencsak szép a párja..Viszont mindegyiknek hatalmas humora van.

2013. okt. 28. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
Lehetsz te még rosszfiú.. Énse voltam az.. Addig a csajok leszartak... De mostmá jönnek szpen! lényeg! a csajt akarsz azért tenni is kell valamit!
2013. okt. 28. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Légy naiv! Önbizalommal mindig többre mész:)
2013. okt. 28. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Nem értem miért gondoljátok,hogy a nők a "rossz"fiúkra hajtanak.?Én személy szerint hányingert kapok tőlük,mert utálom a műmájer stílust,mert csak megjátszott.
2013. okt. 28. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
olyan lányt kell keresni, akinek nálad is alacsonyabb az önértékelése és az önbizalma...
2013. okt. 28. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Nem az önértékelésemmel van probléma. Tényleg nincs bennem semmi olyan, amit tudna szeretni bármilyen lány.
2013. okt. 28. 10:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!