Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most akkor mi a helyzet? Mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mi a helyzet? Mi változott meg? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Na kezedem az elején. 15 éves lány vagyok és van egy fiú aki tetszik. Egy sportot űzünk, de ő a heti 2-ből csak 1* jön. Múlt év vége felé ő jelölt e fcebookon, és tök jól elbeszélgettünk messengeren. De most valami nagyon változott. edzésen kerül engem, messengeren sem beszél már velem, folyton szívat meg beszólogat és egyre hülyébben viselkedik. szerintetek én csináltam valamit? miért kerül? tegnap is volt edzés akkor nem volt ott a barátja így úgymond velem beszélt de inkább csak vicceket mondott. Ő szeret engem, vagy hagyam a fenébe?

2014. dec. 3. 14:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Legyetek közelebbi barátok, oszt' majd kiderül
2014. dec. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De hogyan?
2014. dec. 3. 14:31
 3/9 anonim ***** válasza:
Beszélgess vele, vagy hívd el valahova. A haverjai éltal kerülj közelebb
2014. dec. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 To7ka ***** válasza:
15 éveseknél előfordul, hogy így próbálja kifejezni, hogy tetszel neki. De nem nagyon lehet itt okos az ember, amíg gyerekeskedni akar. Esetleg kérdezd meg, hogy ő most ettől menő, vagy inkább elmer hívni randira?:D Incselkedj vele, de inkább "nézd le" a hülye viselkedése miatt, miközben adj neki lehetőséget, hogy csinálja nagyfiúsan. De ha mindenáron eldöntendő kérdés hagyd a fenébe, ne hagyd, hogy kiröhögjön meg csak szórakozzon veled :)
2014. dec. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
kezdjük ott hogy ugye mi abban a sportágban 5 vagyun nagyok és 9-en vannak a kicsik ezek így eggyütt. ebből 2 a lány velem együtt. és a többi sráccal nem vagyok túl beszédes. de az eggyik barátjával jóban vagyok mert ő az osztálytársam.
2014. dec. 3. 14:40
 6/9 anonim ***** válasza:
Milyen sport?
2014. dec. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Írj privit
2014. dec. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Uj fejlemeny... tegnap probaltam chattelni vele mert ki kellett probalnoma az uj wifiroutert de csak o volt online...igy hat irtam neki...erre mek edzesre hat mar az osszes fiu tudja es rohogtek rajtam meg gunyolodtak... ilyenkor mit csinaljak? (Bocs az ekezetekert telorol vagyok fonn.
2014. dec. 5. 15:32
 9/9 anonim ***** válasza:
Telón is van ékezet. Amúgy ne érdekeljen. a srácok ilyenek :)
2014. dec. 6. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!