Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan lépjek? Egyfolytában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lépjek? Egyfolytában célozgat.

Figyelt kérdés

17éves fiu vagyok. Ez évben nagyon nagyon összebarátkoztam egy lány osztálytársammal. Minden titkát elmondja.. Mindig felviditom ha szomoru.. Most segitettem ki egy szerelmi banatbol.. es szerintem ezido alatt megtettszettem neki. Egyedul meg sose voltam vele kettesben. Mimdig ottvolt valaki. Nemtudnek neki mit mondani annyira tettszik. Mondta egy masik fiu rá az osztalyban h milyen jo nő. Erre ő irja nekem kesobb h jobb lett volna ha más mondja ezt. Megkerdeztem kicsoda de nem mondta el.. pedig minden de tenyleg mindent elmond... szerintem ram gondolt.. lépjek vagy ne mennyi időm van még.



(BOCS AZ ÍRÁSÉRT... TELÓN NEM SZERETEK HELYESEN ÍRNI)


2014. dec. 3. 22:28
 1/2 To7ka ***** válasza:

Azzal nem veszíthetsz, ha Te is mondod neki, hogy milyen jó nő. Nagyon túlértékelik ezt... Nagyon sok csinos lány van, aki tetszhet egy pasinak, ha Te lazán fogod fel, akkor a környezetednek se lesz ciki ha rosszul jössz ki belőle. Ha neki közbe ilyen sokat jelent egy "tetszel", akkor meg már azzal nyert ügyed lehet;)


Ellenben nem sok jót hallottam még olyan helyzetről, hogy a fiú egy lányt szerelmi bánatán segít át, majd boldog kapcsolatuk lesz :D Valahogy a jó kapcsolatok nem szerelmi bánat után közvetlen születnek

2014. dec. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De nem tudom meddig várna rám hogy összeszedjem magam... és mondjam vmilyen helyzetbdn
2014. dec. 3. 22:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!