Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Olyanba beleszeretni, akivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyanba beleszeretni, akivel sose találkoztál, de beszéltek chaten meg skypeon is?

Figyelt kérdés

Van ilyen? Létezik ilyen, hogy olyan személybe légy szerelmes? Nem találkoztatok még, de végülis ismered, láttad weben, meg ott van a személyisége...

Szerintetek?



2014. dec. 6. 11:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen én nekem sikerült és egy hatalmas csalódás lett belőle :)
2014. dec. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Túlságosan is megszerettem...azt érzem.

Miért csalódtál amúgy?

2014. dec. 6. 11:40
 3/9 anonim ***** válasza:
Létezik.
2014. dec. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Azért csalódtam mert taliztunk (2 hónap beszélgetés után) együtt voltunk 1 hetet és aztán haza jöttem és rá 6 napra azt mondta hogy nem bírja ezt az egészet és szakított.
2014. dec. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen én is így voltam. Létezik sajnos...
2014. dec. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Bizony létezik,és beindítja a fantáziámat rendesen,még akkor is ha a találkozás lehetetlennek tűnik:)
2014. dec. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Bizony ám! :)

Menthetetlenül szerelmes vagyok én is. Létezik...

2014. dec. 6. 20:50
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha az ember tudatosan próbál arra gondolni hogy ne alakítson ki illuzorikus képet a másikról személyes találkozásig, akkor ez működhet, nekem nagyon sok levelezési és egyéb kapcsolatom volt és sosem szerettem a másikba netes ismeretség alapján.
2014. dec. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Anyád-_- válasza:
Létezik.:) Attól függ,hogy jó fiút fogsz-e ki:) De ha szeret akkor nem csak neten beszélgettek,hanem egyszer találkoztok is.És ha minden jól megy tárárá:)
2014. dec. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!