Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehetséges olyanba beleszeretn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges olyanba beleszeretni akivel még nem is találkoztál?

Figyelt kérdés
Még tavaly nyáron beszélgettem egy pasival mindig msn en. Úgy volt, hogy találkozunk de közben megismertem a mostani barátomat és azóta együtt vagyunk. De megint elkezdtem beszélni vele, és úgy érzem szeretem őt. De ő már haragszik rám mert nem találkozok vele mert van barátom. Nem tudom most mit kellene tennem. Többet gondolok rá mint a barátomra. Hogy mi lett volna ha... Lehet ha találkoznék vele akkor ez elmúlna, de ha nem akkor nem tudom mi lenne. Segítsetek szerintetek mit kellene tennem??? 22 L
2011. jún. 10. 00:06
 1/6 anonim ***** válasza:

ha nem múlna el akk 1értelmű h mi lenne na m1

zárd rövidre a témát tali és majd ki derül ha élőbe távolról sem szimpatikus akkor meg oldva a probléma ha még jobban rá erősít az érzésre akk is megoldva :)


19F

2011. jún. 10. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Smartguy86 ***** válasza:

Esetleg találkozz vele, és akkor kiderül. A neten mindenki jobbnak látszik, mint ami valójában!!!


Én a helyedben nem adnám fel a szerető páromat egy bizonytalan, ismeretlen akárkiért. Lehet, hogy meggyőzött írásban, de nem tudhatod, honnan szedi a mondandóját... lehet élőben már tök hiteltelen lesz.

2011. jún. 10. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

majd elválik ha végre találkoznának

am nem féltétlenül jobb vki a neten mint a valóságba bár a kivétel erősíti a szabályt


19f

2011. jún. 10. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Smartguy86 ***** válasza:
A kivétel nem erősíti a szabályt :D Ez csak egy hülye mondás. De amúgy szerintem könnyebb jobbnak tűnni neten keresztül, mert nincs az a testközeli nyomás. Persze nem azt mondom, hogy nem lehetsz őszinte a neten is, de azért többnyire nem ez a tapasztalat...
2011. jún. 10. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Kérdésedre válaszolva, igen lehetséges, hogy neten keresztül bele lehet szeretni/szerelmesedni valakibe.

Én például így jöttem össze a mostani barátnőmmel, aki koleszos és csak internet tudtunk beszélni, ott ismertem meg, kb 1 év telt így el, majd jött a megbeszélt randi és minta nem is az első vagy a második hanem mondjuk a 100. randink lenne, teljesen olyan volt a lány, mint amilyennek neten keresztül láthattam :) szóval vannak kivételes esetek, aztmondom neked, inkább próbáld meg, vesztenivalód nincs szerintem.

2011. jún. 10. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehetséges. Én 3 évig voltam szerelmes egy srácba akivel sose találkoztam... Elég hülye voltam és nagyon sok esélyes kapcsolatot dobtam el miatta. Azóta se találkoztunk aztán lehet hogy ő lett volna az igazi xD Na sebaj majd ha felkerülök Pestre felkeresem ;)
2011. jún. 10. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!