Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha az első randi nem volt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az első randi nem volt a legjobb akkor még van esély a további találkozókra?

Figyelt kérdés

Az első randin a srác is meg én is nagyon zavarban voltunk, nem nagyon volt téma, a haverjai is ott voltak, szóval nem nagyon tudtunk felszabadulni, alig beszéltünk.

Szerintetek ez rossz jel?

Esetleg tapasztalatok?

Előre is köszi :).



2014. dec. 6. 19:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Haverjai mit kerestek a randin? Legközelebb kettesben találkozzatok aztán majd kiderül.
2014. dec. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%
randira melyik idióta visz haverokat? ez rossz jel,határozottan az.
2014. dec. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A barátnőmmel is történt már ilyen. A fiú lekésett egy buszt, ezért csúszott a randijuk másfél órát. Én is megbeszéltem a barátnőmmel egy találkozót, ő meg nem szólt nekem, hogy ne menjek, nem akarta lemondani, szóval kicsit többen voltunk a kelleténél, elég laposra sikeredett szegényeknek. De volt második randijuk is, és aztán még sokkal több, szóval ez nem volt akadály. (ettől függetlenül szakítottak, de ehhez az első randinak semmi köze nem volt)
2014. dec. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igazából nem volt hivataloss randi csak egy kis találka suli után, a haverjai meg hát... Nem tudom mit kerestek ott :).
2014. dec. 6. 19:13
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A randi arról szól, hogy kettesben vagytok. Ha a haverjai is ott vannak az nem randi, csak baráti beszélgetés.
2014. dec. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
*hivatalos, bocsi :)
2014. dec. 6. 19:14
 7/9 anonim ***** válasza:
69%
gyűltek a punci szagra,értelmes randit ha tudtok egyszer majd csináljatok,és kiderül.:)
2014. dec. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem kettesben voltatok?


Akkor sajnálom, de ez egyáltalán nem számít randinak. Szervezz le egy találkozót vele, ahol csak te és ő vagytok. Na, az lesz majd az első randitok.

2014. dec. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem ez elég komolytalannak tűnik, ez a haverokkal fogadós pacsizós típus. Ettől még összejöhet neked valami, de igaza van a többieknek, hogy kettesben kéne.
2015. márc. 14. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!