Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kecskeméten van-e olyan hely...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kecskeméten van-e olyan hely ahol a melegek szoktak talizni?

Figyelt kérdés

2014. dec. 7. 03:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
63%

Minden nagyobb városban ott van a titkos társaságuk. Ha jól figyelsz, hamar kiszúrod az Homilluminati jeleit.


Ha jó kapcsolatba kerülsz velük, le visznek a katakombákba, "beavatnak" aztán te is eljárhatsz a talijaikra.

2014. dec. 7. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ez elsőre egy kicsit bonyinak tűnik. Nincs olyan, hogy egyszerűen csak felszed valaki?
2014. dec. 7. 12:13
 3/13 anonim ***** válasza:
56%

Hmmm, sajnos arra kicsi az esély hogy ők kezdeményezzenek. Mivel ez egy nagyon okkult titkos társaság ám. De könnyű felhívni a figyelmüket magadra. Már azért is figyelnek hogy feltetted ezt a kérdést. SŐT már azóta figyelnek hogy ki gondoltad hogy a saját nemedhez vonzódsz!!!


Ha nem nagyon titkolózol, melegesen öltözködsz, viselkedsz, és bizonyítod hogy közéjük tartozol stb. Egyik nap, ahogy az utcán sétálgatsz fel keres majd egy tag, és meg mondja, hogy hogyan léphetsz a szervezettel kapcsolatba.

2014. dec. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
55%

Nem tudom, első, hogy honnan szedted az értesüléseidet, de ezek szigorúan titkos információk!!!

Csak a tagjaink tudják ezeket, ha te az vagy, akkor elárultad a háló-zatunkat. Szégyelld magad. Ha nem, akkor az a tagunk szégyellje magát aki egy pippantásért kiadott minket neked!

2014. dec. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Én teljesen nem értelek benneteket. Ezek szerint én soha nem lehetek a tangás popsimmal seniké?
2014. dec. 7. 19:45
 6/13 anonim ***** válasza:
64%

4 es, a forrásaim teljesen titkosak. Sosem kerülnek napvilágra. Tudok rólatok, és nem vagyok egyedül!!! Muhahahah


Kérdező. De. Ha el nyered a bizalmukat, akkor végig mennek rajtad mint vak a poharat, és úgy elkapnak hátulról mint szódás a lovát!!!! Azt fogod majd kívánni bár csak tonik!!!!

2014. dec. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
70%

Jól vigyázz, veszélyes vizekre eveztél... Most már ne ugorj s3ggest...


De te sem, kérdező, a kis tangádban! (mielőtt rámarkolnál e szerény fogódzóra...)

2014. dec. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Tökre bezavartatok. Én egy laza meleg estét hideg sörrel gondoltam. Egy kis simi és pipa aztán meglátjuk, hogx folytatódik-e. Nekem nincs kedvem gruppen vének tanácsa előtt bohóckodni.
2014. dec. 8. 04:13
 9/13 A kérdező kommentje:
A 7-esnek. Rámarkolnék. :)
2014. dec. 8. 09:48
 10/13 A kérdező kommentje:
Kezdjük el hármasba. Én is elmarkolnám a cumit.
2014. dec. 8. 09:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!