Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek? Szeretem őt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Szeretem őt, elvileg ő is engem, mégse vagyunk együtt. Mondjam el neki mit érzek pontosan? Bővebben.

Figyelt kérdés

Szóval a sráccal már végigcsókolóztunk egy estét. Utána is párszor beszéltünk msn-en, meg suliban is. Most úgy van jelenleg, hogy bizonyos gondok miatt nem vagyunk együtt, és nem tudja, mit szeretne most. Ez nem is fontos, a lényeg az, hogy elvileg szeretjük egymást, de nem vagyunk együtt jelen pillanatban.

Jövő hét végén lesz egy buli ahol ő is ottlesz. Én megőrülök, úgy érzem, muszáj elmondanom neki szemtől-szembe is, hogy szeretem! Csak az a baj hogy ennyire meg nem akarok nyomulni :S

Én lennék a világ legboldogabb embere ha még egy csókot és ölelést kapnék tőle..


Tehát: mit tegyek?:S Legyek vele ennyire őszinte? Nem ijesztené meg ez esetleg?

Úgy érzem muszáj kihasználnom ezt a hétvégi lehetőséget..de lehet, hogy nem lesz semmi :(


Bocsánat ha zavaros volt de képtelen vagyok összerendezni a gondolataimat :S :$


előre is köszönöm!

16/L


2010. jan. 31. 21:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Vagy szeretek valakit, vagy nem, tehat vagy egyutt vagyok vele vagy nem. Felek, a te erzeseid viszonzatlanok fognak maradni, epp ezert tarsd magadban a nagy erzelmeidet.
2010. jan. 31. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én meg azt mondom ,hogy ha nem teszel semmit, akkor várhatod a jó szerencsét..nem lesz semmi..állj le vele beszélgetni..és végén a témát elterelheted ilyen irányba, ha nem veszi a lapot, akkor nincs esély.
2010. jan. 31. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én személy szerint örülnék ha a lány aki tetszik, és már volt is köztünk valami, bevallaná az érzéseit, még akkor is ha ne adj isten már nem úgy gondolnék rá mint azelőtt. ha beszélsz vele nem vesztesz semmit, ha nem akkor nagyobb az esélye h nem lesz folytatás. üdv! (24/F)
2010. febr. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát lehet már késő, ha jól olvasom, akkor ezen a hétvégén volt az a bizonyos buli, remélem minden a legnagyobb rendben zajlott...

Ha kicsit korábban olvasom ezt a kérdést, akkor ezt írtam volna: szerintem a srác nem akar tőled semmit, csak a csók után nem akart megbántani és hagyta az egészet feledésbe merülni, hátha idővel megoldódik. Tehát szimpatikus vagy neki, csak meggondolta magát, nem akar veled egy kapcsolatban élni, de megbántani sem akart, vagy kerülte a kínos szituációt, hogy ezt elmondja neked. Illetve egy másik lehetőség: éppen az a célja, hogy összezavarjon, ezáltal magába bolondítson téged, és könnyű dolga legyen. Ez is egyfajta hódítási technika. Mikor közeledik hozzád valaki hasonlóképpen, mert biztos nem ez volt életed utolsó ilyen helyzete, mindig legyen előtted, hogy a fiú akar fölényben lenni, hogy ő irányítson, te pedig zavarodj össze/belé.

Sok sikert ezekhez!:)

2010. febr. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Igen, most volt a buli, de nem volt ott (úgy volt, hogy többen jönnek, és egyikük sem volt ott mert a többség máshova akart menni inkább)

Na a lényeg, hogy én egyszer utána megkérdeztem, hogy igaz-e amit korábban mondott..hogy szeret engem..és ha nem akar semmit se akkor komolyan mondja meg.. de azt mondta hogy teljesen őszinte volt!

Tehát gondolom itt már megmondta volna, hogyha nem akar semmit se.. :/

Amúgy valamiért úgy érzem, hogy nem szabad feladnom és igenis érez valamit.. lehet, hogy türelmesebbnek kéne lennem..:) (de sajnos ez nem tartozik az erényeim közé :S)

Egyébként 1-2 hónap türelmi időt kért (ennek kb 2hete már)

Háát nemtudom őszintén szólva.. nagyon kedves velem, magáról is mesél, rólam is kérdezget.. tényleg nem tudom.

Köszönöm szépen a válaszokat, majd írok, ha történik valami! :):)

2010. febr. 10. 19:23
 6/6 A kérdező kommentje:

Beszéltem vele.. és pont Valentin-napon, amit egyébként is utálok. Rájöttünk, hogy jobb ha mindketten függetlenek maradunk (egyelőre legalábbis biztos) (én meg nemrégen jöttem ki egy kapcsolatból ugyebár)

Majd ha történik valami, akkor történik.. hagyjuk hogy a dolgok folyjanak tovább a saját medrükben. =)

2010. febr. 16. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!