Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Együtt élek párommal. Szeret...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt élek párommal. Szeret engem, hosszútávra tervez, nem kell kiszolgálnom, segít a házimunkába, és ha van pénzem magamra költhetem. Szeretem, de ha nem neki van igaza ordibál, már sírok de még akkor mondja hogy neki van igaza. Ti elköltöznétek?

Figyelt kérdés
2010. szept. 30. 17:07
 1/9 anonim ***** válasza:
67%
igen!
2010. szept. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
67%
idegbetegekkel nem érdemes foglalkozni.
2010. szept. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 gratis30 ***** válasza:
67%
Rohamtempóban minél előbb! Idegbeteg és megaláz ezzel szerintem. Én nem hagynám!
2010. szept. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
67%
Akkor is, ha minden ünnepre venne nekem egy házat.
2010. szept. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

:( Énis gondolkoztam rajta,bár othon sem jobb a helyzet anyumnál,de barátot akkoris lehet választani.Nagíon szeretem:(

Majd csak 1 hét múlva tudok elmenni ha d.u. os mert már szerettem volna elmenni de lefogott és nem engedett ki hogy beszéljük meg meg úgysi szeretem és nem akarok elmenni.utána meg elkezdett sírni hogy ne hagyjam el:(

2010. szept. 30. 17:18
 6/9 anonim ***** válasza:
67%
Ez még durvább.
2010. szept. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
67%

Hagyd el mint a szél, ne hagyd magad zsarolni! Ez csak egyre rosszabb és rosszabb lesz, hidd el, láttam már ilyet... Addig menj, amíg teheted. Nem elsz egyszerű, de könnyű sem, viszont sokkalta szebb lehet az életed később, egy valóban szerető, nyugis partner melett, aki magán kívül mást is szeret.


vagy készülj egy olyan életre, ahol szép lassan elfelejtheted magad. Ahol nem lesz sosem igazad, és örülhetsz, ha túléled a házasságodat...

2010. szept. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
67%
És ne áruld el, hová mentél.
2010. szept. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:(
2010. szept. 30. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!