Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megcsalásnak számít? Ti mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalásnak számít? Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
24 éves férfi vagyok és 3 hónapja szexuális viszonyom van egy 18 éves lánnyal. Kezdetben úgy indult, hogy csak szex és más semmi mert én nem akarok kapcsolatot. Pár hete észrevettem a csajon, hogy érzelmileg elkezdett kötődni, és mintha én is jobban kedvelnémViszont adott egy hétvégi buli amikor is én is meg a csaj is ott voltunk, és egy másik pasival elvolt dumálgatott, majd én leléptem, mert nagyon rosszul esett. Később írtam neki üzenetet, hogy olyan mint a többi, és ezután felhívott és sírva elmondta, hogy smároltak. Nagyon fáj és rosszul esik. Lehet hogy mégse közömbös a számomra, csak azt nem értem , hogy hogy tudta ezt megtenni. Lehet én vagyok a hülye mert elvileg csak szexet beszéltem meg vele, és ki se akartam mutatni , hogy ez már nálam is több mint barátság? Viszont félek , hogy ha belemegyek egy kapcsolatba vele, akkor később megcsalhat.

2014. márc. 3. 17:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
28%
Mivel alapvetően szexuális kapcsolatot beszéltetek meg, így ez abszolút nem megcsalás. Az már más tészta, hogy ha érzel iránta valamit és ő is irántad, akkor nem ártana lépni. Viszont, ha 18 évesen már szexuális kapcsolata van egy lányna, akkor nem hinném, hogy az erényesebb fajtából lenne, így sanszos, hogy valamikor megcsaljon.
2014. márc. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem azért csókolózott, mert meg akart csalni, vagy tudta, hogy megcsal. Ő úgy tudta, hogy csaj szexkapcsolat, aztán ő is szembesült, hogy ez bizony több. Ahogy te is.

Menj csak bele :)


Sok boldogságot nektek :)

2014. márc. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
csaj=csak. sry
2014. márc. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem megcsalás mivel nem jártok. Viszont kialakultak érzések és bénáskodtok.
2014. márc. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

ugyan már, együtt sem vagytok, ráadásul leléptél


plusz annak ellenére is h csak szex van köztetek, képes volt felhívni és SÍRVA elmondta neked ezt... még csak le sem feküdt a palival...


ébredezni illene - egymásba szerettetek, és ha egy kicsit is okos vagy, akkor ezt nem fogod hagyni elveszíteni... semmilyen kapcsolatban nincs garancia arra, h a másik fél nem lép félre, viszont kockázat nélkül semmit nem ér az élet...


többet éreztek egymás iránt, mint barátság v csak szimpla szex, akkor legyetek együtt és érezzetek, nevessetek, érezzétek jól magatokat

2014. márc. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Erzed, mekkora idiota vagy, ugye?


Feltekeny vagy, amikor a lany eleve többet akart, mint te!

A felelmed sem eppen racionalis. Barki megcsalhat, akivel összejössz. Ezt elötte sosem tudhatod! Egy kapcsolatban ezt a bizalmat meg kell elölegezni es utana kölcsönösen kierdemelni. Annak ellenere, hogy csak szexkapcsolat van köztetek, a lanynak megis iszonyu büntudata van, amiert fajdalmat okozott neked! Ha vonzodsz hozza, akkor ezt többe fel sem hozhatod neki, mert a te hibad! Ha ezen tul tudod tenni magad es vonzodsz hozza, nem csak testileg, akkor mi akadalya egy parkapcsolatnak? Beszeld meg vele, hogy rajöttel, többet szeretnel es örülsz, hogy segitett erre rajönnöd, megha nem is egy örömteli pillanat volt. Kapcsolatban meg gondolom egyertelmü, hogy masok a szabalyok! Sok sikert es boldogsagot! Ott van elöttet, ne b@52d el!

2014. márc. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Akkor nálatok még "beleférne" egy ilyen "mással smárolt" szitu, Ezek után még tudnátok semmi gond nélkül vele kapcsolatot kezdeni ?
2014. márc. 3. 18:07
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Látom lassú vagy

NEM jártatok, nem volt kötelezettségetek egymás felé.

Viszont szembesületetek azzal, hogy igen többet éreztek, ezért is éreztétek magatokat rosszul

Szóval jöjjetek össze, és ennyi.

2014. márc. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem lassú vagyok, csak inkább gyökérnek érzem magam mert emiatt nem kéne rágódnom, csak sajnos az előző kapcsolataimból adódóan kissé gyanakvó vagyok és sajnos egyből már a hibákat próbáltam megtalálni mint valami nyomorék ahelyett, hogy a jót értékeljem. Köszönöm a válaszokat, sokat segítettek a magamban fortyogó dilemmák helyretételében, aranyosak vagytok ;) :)
2014. márc. 3. 18:18
 10/12 KJUsul ***** válasza:

Jézusom! Hogy is írta a Czakó Gábor?


"A korszerű egyén kívül atléta, izmos és kvarcbarnított, lélekben csetlő-botló, aki nem tudja azt, ami a szívébe van vésve. Még hogy ő ismerne különbséget jó és gonosz között? Rágalom. Roppant kínos helyzet."


Ember, nézz már magadba! Mit súg a szíved? Sőt talán ordít!? Erről ennyit.

2014. márc. 4. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!