Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan szerezzem meg egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzem meg egyik lány haveromat/barátomat barátnőmnek? (tudom hülye kérdés, de bővebben lent)

Figyelt kérdés

Kicsit furcsa kérdés, meg talán égek is miatta még így látatlanba is :) A lényeg, hiába kapsz meg több nőt, ha csak az az 1 kell. Biztos vétettem egy csomó hibát(pl nagyképű voltam egy időben, több szívatás pimasz vicc a kelleténél) korában, nyilván az ember csalódásokból tanul...stb.

Pár hónapja beszélgettünk kettesben, ki miért nem jön be egyeseknek, hogy ő miért nem jön be néhány pasinak...de a lényeg, nekem elmondta h én azért(egyes csajoknak) vszínű nem, mert nem vagyok elég tökös.Le is esett, nem tart férfinak...

Szerintem tudja, hogy érzek iránta...Mindenáron ezt nem akarom erőltetni, csak ésszerű keretek között, azt sem akarom hogy ez miatt papucsnak nézzen, az nem én vagyok.Csak pár év korkülönbség van köztünk, én 28 vagyok.Gondoltam arra is, hogy más (hasonlóan jó)nőt szedjek fel, hogy egy kis féltékenységet "ébresszek" benne.(tudom ez egy kicsit g@c@..ség)



2014. dec. 10. 22:35
 1/5 anonim válasza:
úgy gondolkozol mint egy 15 éves...
2014. dec. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
hát szerintem nem.. meg kéne mondanod neki az igazat!!! vagy úgy is közel a karácsony vegyél neki valamit és hátha észreveszik hogy tetszik neked..:)
2014. dec. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
ilyen kérdéseket miért raksz ki? egyet értek az első kommentelővel:DD xddd
2014. dec. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
28 évesen a legkisebb gyerekem is egyéves volt... Pedig a feleségem nagyon sokadik kapcsolatra csúszott be.
2014. dec. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nem vagy tökös? Ragadd meg és smárold le, hogy lélegezni se tudjon. ;)
2014. dec. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!