Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha flörtöl velem a srác,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha flörtöl velem a srác, megkérdezhetem, miért nem hív el randizni, vagy ez nyomulós?

Figyelt kérdés
Ha egyértelműen flörtöl, ki is mondja, hogy vonzódik hozzám... de ez csak facebookon. Szerintem félénk, de nem vagyok benne biztos, még csak néhány hete ismerem. Gáz lenne megkérdezni, hogy miért nem hív el randizni? 18/L
2014. dec. 12. 19:08
 1/5 To7ka ***** válasza:
Nem gáz, de inkább cukkold, hogy ha ilyen nagyszájú el kéne már hívnia randizni :) Nevelj belőle férfit!:D
2014. dec. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, nekem magabiztosságot adna.
2014. dec. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne mond konkrétan, hogy randi, hanem nem lenne e kedve valahova elmenni veled. Nem lenne egyáltalán nyomulós.
2014. dec. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem, kérdezd meg, vagy hívd el te valahová.
2014. dec. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Te is elhívhatod.
2015. máj. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!