Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha nyomul egy srác, megkérdezh...

Ha nyomul egy srác, megkérdezhetem, hogy hány barátnője volt már? Vagy inkább ne?

Figyelt kérdés
Szűz vagyok még, nem akarok beleesni egy olyan valakibe, aki csak skalpokat gyűjt.
2013. máj. 19. 23:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ha kíváncsi vagy rá,akkor kérdezd
2013. máj. 19. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
ne. A valóságot úgy sem mondaná meg, hazugságot meg jobb ha nem hallasz.
2013. máj. 19. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Megkérdezheted, de úgysem fogja megmondani az igazat, ha csak skalpokat gyűjt.
2013. máj. 19. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Hát, ettől félek én is...

Próbáltam már puhatolózni nála, de csak annyit sikerült kihúznom belőle, hogy nem volt még igazán szerelmes.

Én azt hiszem, kezdek beleesni, félek, hogy eldobom a szüzességem.

2013. máj. 19. 23:54
 5/11 A kérdező kommentje:
Fura, mert jól néz ki, gyúr meg minden (amúgy nem jönnek be az izomagyak, de a kisugárzása nagyon megfogott), szóval ad a külsejére, de közben meg azt állítja, hogy neki a belső értékek a fontosak.
2013. máj. 19. 23:57
 6/11 A kérdező kommentje:
És ez a kettő együtt már túl meseszerű lenne, szóval kételkedek... :D
2013. máj. 19. 23:58
 7/11 anonim válasza:
Szerintem nem az a fontos hogy hány barátnője volt. Ha akarod kérdezd meg, de nem az a legfontosabb. Ha tényleg úgy viselkedik veled( kedves meg próbál veled összejönni) akkor szerintem nyugodtan járj vele. Attól, hogy jártok még nem kell az első nap lefeküdnöd vele. Az én barátom is nagyon sok csaja volt előttem és ez mégsem jelent semmit. Mi is már majdnem 2 éve vagyunk együtt és nagyon szeretjük egymást :) Ezért szerintem jól gondold végig :) Ha tényleg veled akar lenni, akkor tud várni :)
2013. máj. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én speciel menekülök azoktól a srácoktól, akik azt állítják, hogy még nem voltak szerelmesek. Régen rossz.
2013. máj. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Hát én se igazán voltam, pedig már 22 éves vagyok. Nem azt mondom, hogy nem vonzódtam még senkihez, de úgy igazán szerelmes még nem voltam.

Köszi amúgy a válaszokat. :)

2013. máj. 20. 17:11
 10/11 anonim válasza:
22 éves vagy és szűz..ez becsülendő, ne add bárkinek, ha már ennyit vártál..a nőnek a legnagyobb kincse a szüzessége.
2013. máj. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!