Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi legyen? Nem akarok találkozni.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi legyen? Nem akarok találkozni.

Figyelt kérdés

Van egy lány, akivel már kb fél éve beszélünk. Most lehetőségünk lenne találkozni. Szeretnék is, de valahol belül, mégsem. Nem merek. Annyira jól elvoltunk eddig...

Mi lesz, ha csalódik bennem, ha nem ilyennek képzelt, nem tetszik neki az arcom(képen látta már), a hangolűm, vagy csak egyszerűen nem leszek neki szimpatikus..?


Iszonyúan félek ettől.


2014. dec. 13. 19:07
 1/6 A kérdező kommentje:
jav: hangom.
2014. dec. 13. 19:08
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem minden oké lesz.:)
2014. dec. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én már több kapcsolatot rontottam el így, hogy neten ismerkedtem, élőben pedig csalódás volt. De van, akinek sikerült. Fő, hogy legyen önbizalmad.
2014. dec. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A pasik képesek arra hogy nulla, idézem vessző vessző nulla agyi aktivitás mellet még lélegezzenek vessző vessző szóval, ne gondolj semmire menny el szépen és heppy lesz, mégis mi a fenét veszthetnél??? igen szabadidőt ami ráadásul a jövődre is ráterjedhet és még többet találkoztok és összejöttök ééés áááááá

Nagy levegő, gatya fel és hajrá. Ha nem teszed meg, átok sújt téged 20 éven keresztül, nem vicc én mondom.

Üdv és sok sikert. 25/F

2014. dec. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha látta az arcod, és még mindig beszél veled, akkor bejössz neki.
2014. dec. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Noren1989 ***** válasza:
Öcsém, ha nem próbálod meg, nem derül ki...lehet, h neked meg nem jön be a lábszaga, és annyi a dolognak, minél hamarabb derül ki, annál jobb.
2014. dec. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!