Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most akkor konkrétan mi is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor konkrétan mi is van? Nemtudom mit gondoljak (lent)

Figyelt kérdés
Van egy lány (14) egy suliba járunk év elején jött át hozzánk.Ekkor felvett msnre sokat dumáltunk nagyon +élőbe is elég sokszor mondta h szeretlek stb. csak azt gondoltam h hülyeségből folyamatosan irkált rám aztán áthívott magához de ez elmaradt mer közbejött neki valami.Mostanság én kezdenék érdeklődni iránta de élőbe se megy a beszélgetés se msnen mer sose ír vissza max annyit h vagyok.Túl sokáig vártam és megunt?vagy mi történhetett tegnap írtam neki h SMS-t h elmehetnénk moziba még nem válaszolt rá.Feleslegesen próbálkozok?Mit gondoltok?Bocs h hosszú lett.
2010. febr. 1. 21:29
 1/5 A kérdező kommentje:
Lehagytam 14 évesek vagyunk.
2010. febr. 1. 21:30
 2/5 anonim ***** válasza:

"Túl sokáig vártam és megunt?"


Jaja

2010. febr. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
biztos talált jobbat.lépned kellett volna elöbb. az ember a hibáiból tanul.
2010. febr. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnállak srác...:( Velem ugynaez van :S
2010. febr. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hát nekem már nem ez az első hasonszőrű dolog..
2010. febr. 2. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!