Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ugyérzem, ezt elszúrtam!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugyérzem, ezt elszúrtam! Szerintetek?

Figyelt kérdés
Na.. Tömören az a helyzet állt fennt, hogy láttam egy lányt, akihez nem tudok mit hozzáfűzni.. átlagos volt, de volt benne valami... észrevette hogy nézem és elkezdett nevetni, meg mosolyogni... De én nem léptem semmit.. Felszáltam a buszra, rengeteg üres hely volt és letelepedett mellém... Ez annyit tesz, hogy bejöttem neki és már csak egy "Szia, xy vagyok. stb..." lett volna?

2014. dec. 15. 17:35
 1/10 anonim ***** válasza:
Ja, igen valószín.
2014. dec. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen elszúrtad! Bár fingom sincs, hogy mit...
2014. dec. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezt bizony fiacskám már bukta.És nem szilvás.
2014. dec. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ja.
2014. dec. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 To7ka ***** válasza:

Utólag már nem sokat tehetsz!:) Esetleg ahogy láttam van pár ilyen fb-csoport ahol egymásra találnak a hasonló esetek után (városnév_láttam(?)). Vagy menj ugyanazzal a busszal ugyanakkor pár napig, hátha. Akkor meg el is mesélheted, hogy csak miatta buszozgatsz itt :D

Egyébként igen, ez így már elég konkrét "jel", hogy beszélhettél volna vele:)

2014. dec. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
2014. dec. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Egyedul azt szurtad el , hogy nem tudtad megdongetni a csajt !! Majd maskor osszejon :D
2014. dec. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hogy _Captain_Jack Sparrowt idézzem: ha a megfelelő pillanatra vártál... az volt az.
2014. dec. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Umpf.. :D Sebaj... Távolsági busz volt, szóval valószínű még találkozunk :) De basszus >.< már csak erőt kéne meríteni :DD
2014. dec. 15. 17:39
 10/10 anonim ***** válasza:
Sok sikert! :)
2014. dec. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!