Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hülyeséget csináltam? Vajon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hülyeséget csináltam? Vajon elszúrtam mindent, vagy nem?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki nagyon tetszik nekem, minden nap együtt járunk suliba, meg hazafele is. A héten elhívtam moziba, tegnap este el is mentünk


Hazafele elmondtam neki hogy tetszik nekem, és láthatóan zavarba jött, azt mondta erre most nem nagyon tud mit mondani csak annyit mondott hogy majd még alakul, meghogy jólesik neki. De nem mondta azt konkrétan hogy nem lehet közöttünk semmi. Pedig mondtam neki hogy mondja meg ha így gondolja. De nem mondta. Ez jelenthet valamit? Ő az első lány aki nem utasított kapásból vissza.



2014. ápr. 13. 18:34
 1/3 anonim válasza:

nem csináltál hülyeséget inkább légy búszke a bátorságodra:)

próbáld meg elhívni még egyszer valahová ha elmegy szerintem tuti érez valamit irántad

2014. ápr. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Őszintén? El. Nem kell megkérdezni, hogy bejössz-e neki, mert abból már evidens, hogy elment veled moziba. Azt meg végképp nem, hogy lehet-e köztetek valami, mert ha 0 esély lenne rá, akkor nem ment volna el, a többit meg egyikőtök sem tudhatja biztosra.
2014. ápr. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
2-es: akkor lehet még esélyem ha már ilyen hülye voltam
2014. ápr. 13. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!