Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ferfiak, pasik oszinte kerdes?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferfiak, pasik oszinte kerdes?

Figyelt kérdés

Szoval kedves GYK-sok, mostanaban ahogy mindig is rengeteg onbizalomhianyos ember teszi ki ide a fotojat es ezzel platformot ad annak, hogy konstruktiv kritika hellett csak primitiv beszolasokat kapjon.


Ez szuper mondhatnank, hogy megerdemli, minek teszi fel a fotojat? Feltetelezhetoen azert mert nincs joban onmagaval.Oszinte valaszt ker, a dolgokat nem is kell szepiteni de amikor baromi nyilvanvalo, hogy valaki ronda, pl: a melle, fule, barmilye akkor segitsunk neki ahelyett h meg nagyobbat rugunk bele.


Nem ismerjuk a hatteret a dolognak es lehet h eppen egy oranyira van az illeto az o gyilkossagtol es az olyan stilus kommentek, h "ha igy neznek ki en felkotnem magam" nem segit senkin, sot.


Legyunk oszintek persze, de okosan, ertelmesen konstruktivan.Biztassuk, batoritsuk, adjunk nekik egy kis onbizalom loketet es ne ez a folyamatos emberek verbalis foldbe dongolese legyen.


Klise, de probalj meg jobb lenni ennel, a legegyszerubb dolog belerugni az emberekbe pedig ezt senki nem erdemli meg-meg te sem.Elhiszem h itt mindenki frusztralt es tele van gondokkal, de probaljunk meg ezen tullepni.

Neha.


Csak egy kicsit.


Koszi h elolvastad.



2014. dec. 15. 21:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Halkan kérdezném meg, hogy ezt miért csak a férfiaknak címzed?
2014. dec. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
mit jelent az hogy konstrukív?
2014. dec. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem olvastam el ,ne haragudj.
2014. dec. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
hol van a kérdés?
2014. dec. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha vannak olyanok, akik a külsőre egyfolytában beszólnak, azok a nők. A nők bármelyik ismerősükből ki tudnak szedni egy kis önbizalom növelést.
2014. dec. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Elso, kerdesed teljesen jogos:-))Foleg azert mert zomeben ok kommentelnek lanyok kepei ala, amin kehet vitatkozni, statisztika pedig nincs.


Ettol fuggetlenul lanyokra ez ugyanugy vonatkozik, az osszesre.

2014. dec. 15. 21:53
 7/11 anonim ***** válasza:

Én is kíváncsi vagyok, hogy miért egyedül a férfiakat kérdezted. Legtöbbször a csajok azok akik szinte mindenkit edzeni küldenék mert nem elég jó...


Különben én csak azokat az "önbizalom hiányos" embereket küldöm el a p*csába akik felteszik ide a 10/9-es testüket és sírnak, hogy feljött rájuk 5 deka.

2014. dec. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Egyetértek, de sajnos akiknek címzed, azok pont leszarják, mert igazi tahók. Sajnos ez van, az emberek jelentős hányada buta, önző, tapintatlan, bunkó, stb. Nem tudjuk őket megváltoztatni, amíg ők maguk nem akarnak változni. Valamikor régen én is ilyen voltam, de rájöttem, hogy gusztustalan dolog.


30F

2014. dec. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Igen utolsónak igaza van.

Igazából pont lesz**arom.

2014. dec. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A pátyolgatás csak illúziókat szül.Arról most nem nyilatkozom,hogy az emberek felnőttként is gyerekek szintjére vannak elhülyítve.Nem kell egyet érteni,engem nem érdekelnek a hazugságok.
2014. dec. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!