Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mire vágynak álltalában a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire vágynak álltalában a férfiak egy oszinte, igazi párkapcsolatban a noktol?

Figyelt kérdés
Létszi írd oda fiú vagy leányzó lennél.Hátha okosodunk mindannyian:)
2008. szept. 29. 23:02
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát nekem az első és a legfontosabb a nagybetűs ŐSZINTESÉG!

Emellet igényes legyen a leányzó, ápolt, tiszta ruhákban járjon. Legyen rend és tisztaság a lakásukbn, fegyelem és közvetlenség. Szeritem ezek a legfontosabba.

(Fiú;16)

2008. szept. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerelmet, érzelmi támogatást, inspirációt, szexet. Hogy kihozd belőlük a Férfit. (lány)
2008. szept. 29. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%

Sztem szerelmes,hűséges,őszinte,megbízható,házias nő kell egy komoly kapcsolathoz.Aki ezenkívül esztétikus(szép),nem butuska,feltüzeli a pasit és szereti a szexet:)

/20éves menyasszonyka/

2008. szept. 29. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Az előző leírta a tökéletest (22 éves srác)
2008. szept. 30. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerelmet,önzetlenséget,hűséget,odaadást,törődést és szerintem hogy a lelkünkel is foglalkozzanak.(ffi)
2008. szept. 30. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
67%

Nos, hogy egyszerű legyek, minden sallangtól mentes: Jó szex, kaja és néha rakja rendbe a házat, meg ne kapjon hisztirohamot, ha hetente, kéthetente elmegyek a haverokkal sörözni. vagy leülök a gép elé egyet játszani.

(22 srác)

2008. szept. 30. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%

Szerintem elöször is öszinteségre és hüségre,aztán a sex sem maradhat el,de mindenképp a legfontosabb az elsö kettö amit irtam:öszinteség,hüség. Nekem legalábbis ezek.

18 fiu

2008. szept. 30. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Mi kell a férfiaknak?

Szex az biztosan, ez mindegyikükre vonatkozik. Egyénenként változó, hogy mennyire ragaszkodnak a szex bizonyos formáihoz, illetve, hogy mennyire türelmesek e téren. (Jobb olyat választani, aki az.)

Aztán vannak olyan férfiak, akiknek a nő státuszszimbólum. Legyen szép, dögös, hogy lehessen társaságban mutogatni, felvágni vele a haverok előtt. (De nem árt, ha a társaságban szolidan kussol, és el van alélva pusztán attól, hogy a pasi barátnője lehet.)

Vannak férfiak, akiknek a nő szolga: mosson, főzzön, takarítson, és ez „természetes”, hogy az ő feladata, csak mert nő.

Vannak férfiak, akiknek a nő más szempontból nem egyenrangú partner, hanem egy alárendelt személy. Pl. mindig a férfi dönti el, mi legyen, hova menjenek, a nő nem vagy alig találkozhat a saját barátaival, stb.


Vannak olyan férfiak is, akiknek a nő TÁRS –szerintem az ilyen férfiak közt érdemes körülnézni. Nem csak szexuálisan, hanem intellektuálisam, érzelmileg, közös tevékenységek terén is. Az ilyen férfiak megosztják partnerükkel a házimunkát, azért is, hogy hamarabb kész legyen, és több idő maradjon együtt. Az ilyen férfiak nem azt várják, hogy a nő ne kapjon hisztirohamot a haverokkal való sörözéstől, hanem természetes, hogy meghívják a csajt is a buliba, kocsmázásra. Továbbá, egyik exem nagyon szerette, és a jelenlegi párom is, hogy gyakran találok ki különféle programokat, kulturális programok, kirándulás, stb. –az ex azt mondta, velem nem lehetett soha unatkozni. (Ehhez persze intelligens pasi kell, aki értékeli az ilyesmit, és nem a TV–t akarja Veled bámulni egész nap.)

Hypathia (huszonéves nő :) )

2008. szept. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

JA igen, és az őszinteség, hűség természetesen jogos elvárás, amennyiben ezek a pasi részéről is fennállnak.

H.

2008. szept. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

szrintem is elsősorban az őszinteség és a hűség a legfontosabb!és nagyon egyet értek a huszonéves nővel:)


(lány,16)

2008. szept. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!