Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek elhívjam randira?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elhívjam randira? (Többi lenn! )

Figyelt kérdés
Nos.. 9.osztályos vagyok, és az osztálytársam... Istenem, de gyönyörű. :3 Amikor elsőnek megláttam, nem is tudom.. Csak a szépsége tűnt fel, aztán idővel elkezdtem figyelni, és ő is engem,gondoltam azért, mert új vagyok (És írok rapp szövegeket, aztán a bemutatkozásnál elmondtam, és letoltam egy 25 sort. :D Mindenki tapsolt, stb..), de ez.. :D Szóval, a rabja lettem, egyszerűen nem bírom ki,hogy ne bámuljam nap, mint nap, különben belehalnék! Amióta itt vagyok, azóta állandóan egymás tekintetét keressük, na de itt jön a lényeg! Van barátja! DE! Smárolnak előttem, mellettem, mögöttem, fölöttem, mindenhol.. De a lány a csókolózások 70%-ánál mit csinál? :D Rám néz, engem bámul,hogy nézem-e, vagy nem is tudom.. Eddig annyira sikerült vele jutnom,hogy elkértem a házit, megkérdeztem milyen napja volt, erre a válasz.: Jó, a d.u a barátommal töltöttem, és ez most így feldobta a napom! :)) Erre én: Na ez jó hír. :) (ÉN HÜLYE! Később jutott eszembe,hogy ezt kellett volna írni.: Remélem tudja,hogy mennyire különleges vagy.) Na, jó oké.. Szóval látszólag jól megvannak a barátjával, de sokak szerint nem, és esedékes lesz egy féléven belül a szakítás. (1 éve már biztos együtt vannak, mivel van fenn a facen 2013.aug-ból képek vele..) Nagyon félek, mivel volt már barátnőm, de egyiknél sem éreztem azt amit nála, pedig még nem is beszéltem vele szinte semennyit. A tanácsotokat kérném szépen! Mivel lassan itt a téliszünet, gondoltam pénteken, kondi előtt, az utolsó órákban elcsípem, és ezt mondanám neki.: Szia, neharagudj, de gondolkodtam egy kicsit. Volna kedved eljönni velem valahová? Sétálni, vagy beülni valahová, enni valamit és közben beszélgetni? Várj! Tudom.. Van barátod, és ezt nagy tiszteletben tartom! :) Szigorúan csak baráti találkozó volna, szeretnélek megismerni. Szerintetek erre mit mondana a fentiek alapján? Köszönöm,hogy elolvastátok, és lehetőleg válaszoltok is rá! :)

#randi #lány #szerelem #mégsem randi?
2014. dec. 16. 18:33
 1/10 anonim ***** válasza:
szerintem ne
2014. dec. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ez lemaradt.: Gyönyörű, a szeme kékségében elveszem, egyszerűen az arca.. Az se volna baj,hogy ha a barátja lennék!! Nekem az is elég! Csak a közelében lehessek. Egyékbént nem vagyok csúnya srác, sportolok, kocka has, mellizom is van (Nem egy kis 40 kg-os, nem eszek, és majdnem elfúj a szél, és ezért van kinn a kockám..), szóval azzal nem volna gond. Okos vagyok, gondolkodó típus, szeretek filozofálni. Valamint a lány is okos, és tényleg.. Ilyen nagyon kevés van!
2014. dec. 16. 18:36
 3/10 anonim ***** válasza:
pont az ilyen ,,tökéletes'' pasikat használják ki az ilyen lányok.. az én osztályomban ugyanez volt! repper csávó... látszólag tökéletes, összejött egy ilyen csajjal, aki dobta miatta a pasiját. és mi lett belőle? otthagyta a rapper fiut mert még a volt barátját szerette! hagyd őt. neis barátkozz vele... nem lessz boldog vége! csak fellángolás. lessz jobb.
2014. dec. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát, nem tudom.. :/
2014. dec. 16. 19:29
 5/10 anonim ***** válasza:
Harcolj érte! Mit veszítesz?
2014. dec. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Én is ugyanezt mondom magamnak. :D Hát.. A napokban megpróbálom. :D
2014. dec. 16. 20:13
 7/10 anonim válasza:
Tedd meg! Figyel... az egyszer biztos, hogy a fiúnak kell kezdeményezni nem a lánynak!!! A lányoknak várni kella fiú lépését :D ugyhogy csak rajta, ha meg nem jön össze akkor mi van? Semmi! Szóval semmi veszíteni valód csak rajta!!!:D
2014. dec. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
majd jol pofára esel ;) ha a paliját otthagyja érted, akkor téged is ott fog màsêrt...
2014. dec. 17. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Pont így vagyok én is:D

Szerintem hívd el :)

2014. dec. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nemet mondott, de szépen küldött el. Nem is igazán.. :D Hát, jól esett,hogy nem elküldött,hogy mit képzelek magamról,vagy egyéb, hanem szépen hárított, szóval.. :D
2014. dec. 26. 13:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!