Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ezekszerint nem jövök be a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezekszerint nem jövök be a lánynak?

Figyelt kérdés

16F

Ő 15L

Tegnap ráírtam erre a lányra.

Nem volt bőbeszédű beszélgetés mert én nagyon izgultam.

Ezzel a lánnyal találkoztam már 1x,ő kezdeményezett,ott is beszélgettünk kicsit de ez hónapokkal ezelőtt volt

De ha tényleg bejönnék neki akkor jobban pedálozna hogy összejöjjünk.nem?



2014. dec. 20. 14:25
 1/5 anonim ***** válasza:
de. nem jössz be neki
2014. dec. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
egyszer hónapokkal ezelőtt találkoztál vele, most ráírtál és egyből azon kéne pedáloznia, hogy összejöjjetek? wow, kezdem azt hinni, hogy valamit én csinálok nagyon rosszul :)
2014. dec. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
és még csodákoznak hogy mért jönnek hozzám a 14-16 éves csajok amikor 25 vagyok :) talán azért mert fogalmad nincs még mi kell egy csajnak :)
2014. dec. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindig/ vagyis inkább nem csak a lánynak kell pedáloznia..


Másik meg hogy hónapokkal ezelőtt beszélgetettek,és most írtál csak rá? Nekem kicsit fura lenne,hogy miért is jutottam hirtelen az eszedbe...


Nem lehet,hogy neked kéne valamit tenned,és keresned,hogy észre vegye komolyan akarsz valamit tőle?? Tuti nem pedáloznék érted..

2014. dec. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Figyelj, a csaj kezdeményezett, mert már nem bírta tovább. Valószínűleg sokat gondolkozott azon is, hogy lányként merjen-e, mert sajnos sokan elítélik az ilyet, és rengetegen adnak a társadalom véleményére.


Hónapokkal ezelőtt nem is kerested? Abból ő simán úgy vette, hogy nem érdekled.


Ő már tett egy lépést, te arra nem reagáltál, persze, hogy inkább nem próbálkozik tovább,mert fél, hogy megégetné magát...


Csak akkor fog pedálozni, ha látja rajtad, hogy ez neked bejön, és biztatod. Senki se szeretne hülyét csinálni magából


19/L

2014. dec. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!