Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy mondjam meg egy lánynak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg egy lánynak, hogy nem szeretnék vele járni, mert nem tetszik?

Figyelt kérdés

Én kezdeményeztem, és tényleg közös az érdeklődésünk, jól elbeszélgetünk, és ő érez is irántam valamit, de egyszerűen nem tudok úgy tekinteni rá, mint vonzó nőre. Eddig volt egy randink és másodikat is megbeszéltük, de nem akarom szivatni, csak nem tudom mit mondjak, hogy ne bántsam meg

19 évesek vagyunk



2014. dec. 17. 21:46
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
81%

Nagyon tetszel, csak most nehez idoszakon megyek at, inkabb maradjunk baratok.

Vagy ha nem akarsz egy fereg lenni, akkor elmondod neki azt amit fent leirtal.

2014. dec. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
97%
Pont ahogy leírtad, nem kell a körítés.
2014. dec. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
41%
"Jobbat érdemelsz Nálam"
2014. dec. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen az igazat kell mondani. Úgy érzed, nem illetek össze, nem ő az, akit keresel, ilyesmi.
2014. dec. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Én fiúként el tudom fogadni, ha egy csaj nem jár velem a külsőm miatt, szóval akkor lehet hogy elmondom ami van...
2014. dec. 17. 21:50
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem jön be minek kezdeményeztél nála? Ezt már így is úgyis elbasztad szal akkor inkább valdd be az igazat.
2014. dec. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

"Nem szeretnék veled járni, mert nem tetszel."


Na jó, lehetsz kíméletesebb, találj ki valamit, most nem szeretnél kapcsolatot, jobbat érdemel nálad, stb., széles a paletta.

2014. dec. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk mondd el az igazat.
2014. dec. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

4-es vagyok. Nem kell feltétlenül elmondani, hogy a külseje az ok, igazából ez lényegtelen és meg sem bántod :)

Egyszerűen csak annyit, hogy úgy érzed, nem ő az, akit keresel és kész :)

2014. dec. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

,,Nagyon szimpatikus meg aranyos vagy,de sajnos nem ébresztettél bennem érzelmeket.Úgy érzem,nem tudnék beléd szeretni."


Amúgy jó lenne már,ha elárulná végre valaki,mi a retekért hív el egy olyan csajt randira,és miért is kezdeményez nála,aki valójában nem is az esete???Így aztán kár a gőzért,plusz megbántasz valakit,aki lehet,hogy komolyan venne.

2014. dec. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!