Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nőknél a nem tudom válasz mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

HellBoy kérdése:

Nőknél a nem tudom válasz mit jelent?

Figyelt kérdés
Beszélek egy csajjal kb 3napja fb-n, most megkérdeztem, hogy lenne-e kedve találkozni, azt írta, hogy nem tudja. Belikeolta a képemet, szóval gondolom bejövök neki. De akkor ez mit jelenthet?

2014. dec. 20. 16:32
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
mindent
2014. dec. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Nem tudom = most még biztosan nem
2014. dec. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 RRR ***** válasza:

igen

nem

talán

nem tudom

2014. dec. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
lehet hogy nem akar találkozni. Talán a távolság miatt? Milyen messze laksz tőle?
2014. dec. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Még gondolkozik rajta, de nyilván érdeklődik irántad!
2014. dec. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
47%

Nem tudja = nem.

Ha bejönnél neki akarna találkozni, ha pedig bejössz neki, de ennek ellenére elutasít, kéreti magát akkor kakild le magasról a debiljét.

2014. dec. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Neem 30perc sétára lakik :D Amugy az osztálytársammal meg akar találkozni,(aki 20percre lakik tőle busszal) pedig a képét se likeolta.. szóval gondolom csak barátságot akar a haveromtól.(gondolom én) Elvileg most szomorú és írtam neki, hogy gyere át, megvigasztallak. Azt írta, rá, hogy nincs kedve ide jönni túl messze lakok. Jó mondjuk ezt megértem. Na de szerintetek?
2014. dec. 20. 16:38
 8/20 anonim ***** válasza:
hát hogy nem tudják de neked nem ártana tudni
2014. dec. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
OKé még egyszer se találkoztunk azt hiszem, hogy 3 napja beszélünk vagy 2 xdd
2014. dec. 20. 16:40
 10/20 anonim ***** válasza:
Áucs, miért kell a tetszést-nem tetszést lájkokban mérni? Ha belájkolja 70 ember a képedet, abból 45 lány, akkor 45 lánynál jelenti azt, hogy szerelmes beléd, vagy legalábbis bejössz neki?
2014. dec. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!