Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg más fajta benyomást...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg más fajta benyomást kelt egy lányban egy olyan fiú, akinek van autója?

Figyelt kérdés
Sokszor hallja az ember, hogy egyes csajok buknak azokra a pasikra, akiknek kocsija is van. Egyesek szerint meg ez nem jelent semmit. Most akkor mi van? Vagy ha pl. lány létedre ismersz egy fiút, és későbbiekben jössz csak rá, hogy neki autója van, más szemmel tekintesz rá utána? Megváltozik benned valamilyen kép a fiúról?
2010. febr. 2. 20:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Figyi, szerintem hiába van egy pasinak autója, ha egy utolsó hülye nagyképű idióta, vagy éppenséggel semmi nem fog meg benne... Akkor nem fog megváltozni a véleményem csak attól, hogy autója van...

Ha valakinek kellesz, akkor tök mind1, hogy van-e autód! Ne az autó miatt kelljél...

Én a pasikkal voltam így... Az osztályban amint meglett a jogsim, lett autóm is. Persze imponált a pasiknak, de nagyon nem érdekelt az ilyen.

2010. febr. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

mindenkinél más

engem mondjuk egyátalán nem érdekel hogy van e kocsija vagy nincs

2010. febr. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Egy fajta biztonság érzetet kelt a nőkben (vagy egyes nőkben) és kényelmes is ha kocsi van a segged alatt!:D
2010. febr. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Sok lánynak szerint nagy előnyt jelent,ha egy fiúnak autója van. Úgy gondolják,hogyha kocsija van akkor pénzben sem szenved hiányt.
2010. febr. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Mikor annak idején a mostani páromról, aki akkor még nem volt a párom, kiderült, hogy van autója, én inkább megszeppentem, mintsem az ment le volna bennem, hogy de menő, akkor kellesz nekem.

Szóval én inkább zavarba jöttem, mert akkoriban még csak tanultam vezetni ő meg már gyakorlott sofőr volt.

Hát igen, kinek mi :)

2010. febr. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Nemrég segítettem ofőnek cuccolni a suliba. Beálltam a fabiámmal az udvarra, néztek sokan is, mert eddig nem nagyon akartam a suli közelében parkolni pont e miatt. 2 érdekesség is ért még aznap: Odajött két 12.-es csaj (a suli picshái) hogy hazaviszem-e őket?, a másik: van egy csaj aki addig utált, illetve lenézett, aznap a folyosó másik végéről kiabálta a nevem, meg 3 puszival köszönt. Pedig nem egy álomautó 1.4 fekete fabia.

17/f

2010. febr. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
És hazavitted a 12-es csajokat? XD
2010. febr. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
nem, mert nem akartam várni rájuk még 1 órát.. meg nekem nem kellenek ilyen plázalányok.. na meg utána szellőztethettem volna ki a verdát mert olyan pacsuli "illatuk" van.
2010. febr. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Ne is mert rászoknak aztán elvárják majd hogy mindig vidd haza őket.:S
2010. febr. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Volt barátommal történt az eset. Miután szakítottunk összeszedett két szőke plázap.csát, azzal a dumával, hogy neki van kocsija, és a sajátja és bármikor elmegy értük, haza viszi őket. Aha csak mikor a két lány meglátta milyen kocsiról van szó, sarkon fordultak és elmentek. A srác meg is érdemelte, mert egy agyon rozsdált, éppen hogy csak vánszorgó autót úgy állított be mint ha egy full extrás bmw lenne, ehhez még nagyképű is volt, így nem sajnálom.

Van egy réteg akiknek bejön az autó, és van egy réteg aki nem foglalkozik vele, hogy most van-e vagy nincs.

2010. febr. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!