Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyi idő után hívhatom el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után hívhatom el randira?

Figyelt kérdés
Nos egy párkereső oldalon ismerkedtünk meg. Hamar egymásra hangolódtunk és jókat beszélgetünk facen is. Hány nap után nem túl korai elhívni valakit randira? 2-3 nap vagy jóval több idő is kell h ne legyen túl korai?

2014. dec. 22. 18:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem kell semmire várni, ha úgy érzed akkor mond neki. :)
2014. dec. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet maradi vagyok, de én a megismerkedéstől számítva várnék legalább egy hetet, úgy jobban egymásra tudtok hangolódni.
2014. dec. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én az első eladott bojlerem után hívtam el a lányt randira :DD Hidd el ha ez megvolt tudni fogod mit kell tenned ! Szép estét ^^
2014. dec. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Minél előbb érdemes randira hívni. Fölösleges hosszú ideig írogatni, csak hogy kiderüljön, nem jöttök be egymásnak. Bőven jó a két-három nap. Persze ettől még elutasíthatja a dolgot...
2014. dec. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Rendben. Köszönöm a válaszokat. Ment a zöld ;)
2014. dec. 22. 18:59
 6/6 anonim ***** válasza:
3-4 napot várnék, az feltűnően sincs korán és sok sincs, hogy azt higgye "beszari" vagy elhívni.
2014. dec. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!