Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vonzódom a gyermekem háziorvos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vonzódom a gyermekem háziorvosához. Hogyan hvhatnám randira vagy hívhatom-e?

Figyelt kérdés

Nem vagyok már tini, mégis zavarban vagyok, ha arra gondolok, hogyan hódítsam meg vagy kérjek randit. Ennek több oka is van:

- először is a gyermekem orvosa. Lehet-e paciens/anyja/ és orvos közt viszony?

- 15 évvel idősebb , már ötvenes évei elején jár.

Bár mindig is az idősebbekhez vonzódtam, most ez azért nem szerencsés ha hosszútávú kapcsolatban gondolkodunk, mert néhány év múlva azért egy hatvanas öregúr lesz. Most még vonzó, jól esik a szemébe nézni - és már két éve járunk hozzá a gyermekemmel, utána egy hétig nem bírom kiverni a fejemből.

- Nem közeledek, mert az egy rendelő; és mert nem tudok kihívó lenni.

Tudom, hogy tetszem neki, voltak jelek, csak akkor én még kapcsolatban voltam.

Megvan a száma, a skype-ja, de mégse lehet az én elveim szerint, hogy én nyomuljak. Valahogy még arra is képtelen vagyok, hogy skype-on felvegyem vele a kapcsolatot, majd meglátjuk alapon.

Próbáltam kiverni a fejemből, a fenti érvek "ellene" szólnak, de az érzelmek....

No igen, lehet, hogy téves érzelmek.

És lehet, hogy ő is csak ágyba akarna bújni velem.

No, hát ennyi minden van ebben a dologban, ami dilemmát okoz. Kinek mi a véleménye?


2011. aug. 2. 09:32
 1/3 anonim válasza:

Ha pedofil ajáld fel a gyereket.


komoly: 1. a orvosnak ne legyen kapcsolata pl házaság élet társ vistony

2. hívd el kávéra vagy valamire vagy tallkozatok többször

2011. aug. 2. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Első elég bunkóra sikeredett nem gondolod??? szép...


Kedves kérdező,

Nem gondolom , hogy ebből ekkora dilemmát kellene csinálnod :) Egyszer élünk, vagy mifene :)

és ha tartogat valamit neked ez az ismeretség, azt bizony ki kell használni. Nincs asszisztensnője aki miatt ő sem teheti meg, hogy nyílt célzásokat tegyen?

Honnan van meg netes elérhetősége?

Ha fent van valamelyik portálon, akár rá is írhatnál valami "ciki" gonddal,gyermekre káros e ez az, félelmekkel, amivel nem akarsz befutni hozzá de azért érdekel... és kicsit közvetlenebbül írhatnál,kihívóbban :)

Dr. Úr, maga biztos Úr..biztos érzi, hogy bűnös vagyok piszkosul :) na jó ez csak vicc, de tényleg írhatnál, sűrű elnézések közepette, hogy ott zavarod, és a válaszból kiderülne minden.

Ha nagyon rosszul alakul, akkor pedig orvost váltasz, és így te is el tudod majd felejteni, ha pedig lesz valami, akkor élted az életed :) sok sikert, és ne aggodalmaskodj

Én amúgy bátrabb lennék : simán közölném vele, pimaszul hogy mit érzek, amikor meglátom, lesz ami lesz alapon., Az őszinteség soha nem szégyellni való

2011. aug. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

A második "női válasz" volt, az látszik:)

Tudom, bátrabb is lehetnék, de van bennem egy örök gátlás, pedig sokan irigyelnek amiatt ahogy kinézek. /Nem nagyképűségből mondom, sőt..csak nem tudok bánni a "csáberőmmel:(( /

Sajnos mindig van benn a rendelőben legalább egy aszisztens és néha egy védőnő is.

Egyszer fura módon nem volt benn senki, de ő nem tett lépéseket. Csak mély szemezések vannak:)

Az elérhetőségei a neten több helyen is fenn vannak, orvos válaszol rovata is van- oda írtam már, de név nélküli és email címet se kér az üzenetküldő oldalon.

Asszem nem nős, de biztosra nem vehetem.

Amúgy éreznie kell a vonzalmam, talán még sértődöttséget is láttam rajta múltkor, mert azt hiheti, eddig csak hülytetettem. Mivel nem kezdeményeztem. Sajnos a pasik úgy el vannak kényelmesedve, hogy ma már azt veszik normálisnak talán, ha a nő kezdeményez:(

2011. aug. 2. 10:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!