Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Melyikőjükbe vagyok szerelmes?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyikőjükbe vagyok szerelmes?

Figyelt kérdés

Az első:

jobban tetszik,mint a másik.Nagyon szép,helyes,csöndes.Szerintem hasonlítunk egymásra,talán a jellemünk is hasonló.Hevesen dobog a szívem a közelében.Egyszer majdnem összehoztak minket.Szexuálisan nagyon vonzódom hozzá.

A második:

mindig nagyon ideges vagyok a közelében és nagyon hevesen ver a szívem,amikor látom,talán betegesen is.Tetszik,már hamarabb óta,mint az első.Úgy érzem,hogy tetszem neki,de van pasija.Olyat érzek,amikor a szemébe nézek,mint még soha eddig.Szexuálisan nem vonz annyira,mint az első.



2014. dec. 22. 23:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Ezt neked kell tudnod.
2014. dec. 22. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%

egyikbe se, mindkettőben tetszik/megfogott valami inkább testileg, de ez csak izgalom vagy fellángolás.

majd akkor leszel igazán szerelmes ha jön olyan csaj aki mellett úgy érzed ez a kettő labdába se rúghat, és hogy amit most éreztél az semmi ahhoz képest. na majd akkor beszélhetsz szerelmről :)

2014. dec. 22. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi,ezzel sokat segítettél!
2014. dec. 22. 23:50
 4/8 anonim ***** válasza:

El se olvastam igazából a leírásodat, mert alapvető, hogy (még) egyikbe sem vagy szerelmes! Ha szerelmes lennél, akkor azt tudnád, hidd el! :)

Egyelőre mindkettő tetszik, vonzódsz hozzájuk, de ennyi. Viszont mindkettőből kialakulhat még idővel szerelem is, ha eljutsz valamelyikőjükkel odáig.

2014. dec. 23. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyikbe sem, különben a kérdés sem merülne fel benned.
2014. dec. 23. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
74%
most mondd ki az egyiknek a nevét!! amelyik hamarabb eszedbe jut!! vagy írd le!! rá gondolsz többet, őt szereted jobban.
2014. dec. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
6-os!Nem is olyan rossz ötlet!
2014. dec. 29. 15:53
 8/8 anonim ***** válasza:

Amíg nem ismered a jellemüket, nem lehetsz szerelmes beléjük.

Egyébként meg ne emészd magad ilyen problémákkal, előbb tudd meg, egyáltalán lenne-e esélyed náluk...

2014. dec. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!