Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ezt miért csináljátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ezt miért csináljátok?

Figyelt kérdés

Akire vonatkozik természetesen.


Miért raktok ki úgy képeket közösségi oldalakra, hogy egy iszonyatosan bugyuta, buta, semmitmondó idézetet írtok mellé? Ez miért jó, ilyenkor mit éreztek?

Nem bántásként mondom, csak nem értem. Eleve a kiválasztott idézetek nagy része tényleg semmitmondó, közhelyes és béna. Ráadásul a képhez sem illik egyáltalán. Sok lánynál figyeltem ezt meg, és nem értem miért jó ez...


2014. dec. 26. 20:13
 1/6 anonim ***** válasza:
ezt én se értem ez ilyen női agykitaláció
2014. dec. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Egymástól látják, azt hiszik menők ha ők is ezt a példát követik. Pedig nem így van!
2014. dec. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az még hagyján, de a legtöbbször az agyatlan, mellüket kipakoló lányok biggyesztenek oda egy random Coelho-idézetet. Gondolom így akarják az intellektusukat mutatni. Kicsit ellentmondásos, mert egy könyvet nem vesznek a kezükbe...
2014. dec. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
62%
És a fiúk miért csinálják...?
2014. dec. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kérem, ne szidjuk őket, érdekel a véleményük. : )
2014. dec. 26. 20:19
 6/6 anonim ***** válasza:
Azért mert azt gondolják,hogy mások elhiszik,hogy azt az idézetet ő írta:D
2014. dec. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!