Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy mondjam el neki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el neki, hogy hozzam fel?

Figyelt kérdés

Van egy lany, akivel egyszer talalkoztam mar, de nem olyan celbol hanem mas dolog miatt..

Fbn beszelek vele jo sokat, ott mar elmondtam neki hogy tetszik es komolyabban is gondolom a dolgot.. Azt mondta ha ugy alakulna nem mondana nemet.. Megbeszeltuk hogy találkozunk

De hogy hozzam fel nek ? Mit mondjak..? Most fogok vele masodjara talalkozni..ezert is olyan fura, foleg hogy fbn "megbeszeltuk" mar igy



2014. dec. 26. 22:18
 1/2 anonim válasza:
legyél férfi.. beszélgess vele, kerülj hozzá közelebb és ha ugy adódik hogy látod rajt hogy akar kapd le.. nem nagy dolog igy már ha megbeszéltétek hogy tetszettek egymásnak.. bár nemgondolm hogy ilyenböl lehet komolyabb kapcsolat(könnyen jött könnyen ment tapasztaltam már) de élvezd ki ;)
2014. dec. 27. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Egyszerűen csak kérdezd meg tőle. "Van a kedved találkozni esetleg?" Ha már ódzkodik a dologtól, vagy kifogásokat keres akkor sajnos ő nem érez úgy mint te, egyszerűen nem érez vonzalmat, csak szimpla barátságot. Ha ez következne be akkor fogad el ezt a tényállást.
2014. dec. 27. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!