Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjam meg a páromnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg a páromnak, hogy úgy érzem ő nem elég érett hozzám lelkileg? Nem akarom megbántani, nehéz ezt elmagyarázni.

Figyelt kérdés

Szeretjük egymást, de én nem tudom teljesen átadni magam ennek a kapcsolatnak. Én lelkileg többre vágyom, amire ő még éretlen. Korban összeillünk, korához képest ő is rendben van, csak nekem túl nagy igényem van lelki téren, amihez ő fiatal még, vagy nem olyan beállítottságú, pedig nekem ez fontos lenne. Főként emiatt úgy is érzem én barátsággal is jól érezném magam vele.

El fogom neki mondani őszintén mit érzek, csak kíváncsi vagyok más mit gondolna ilyen helyzetről.


2013. jún. 10. 21:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Pont így. Máshogy nem is lehet. Nem tom mi itt a kérdés.....
2013. jún. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Akkor minek jöttél vele össze? Szívtelen vagy.
2013. jún. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Túl gyorsan történt minden az elején és jól érzem magam vele, ő is boldog. Huh, hát igyekszem nem szívtelen lenni, ő számít nekem, de félek, hogy összetöröm. :(
2013. jún. 10. 21:36
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is komolytalannak éreztem a páromat. Nálunk voltak viták ebből, egyszer elpattant az agyam és elmondtam neki, hogy úgy érzem ő még nem érett meg egy komoly kapcsolatra és én ennél többre vágyom. Akkor azt hiszem igazán felfogta és bár sosem lesz ennél érettebb szerintem, de nagyon igyekszik, úgyhogy nem lenne szívem elhagyni csak azért mert kicsit "gyagya". :)
2013. jún. 10. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Nálunk ebből veszekedés sosem volt, de más miatt sem.

2013. jún. 12. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!