Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vasárnap átjön egy fiú aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vasárnap átjön egy fiú aki tetszik . Mit csináljunk egész nap?

Figyelt kérdés
Szóval az előbb említett fiú Szlovéniában lakik . Egy nyári táborban ismerkedtünk meg .. Szerintem nagyon nagyon szoros barátok lettünk . A tábor után még 2 napot maradt Magyarországon és addig a táborvezető (aki amm az angol tanárom) házában lakott. Amikor vége lett a tábornak boltba mentünk és találkoztunk a táborvezetővel aki fejalánlotta hogy menjek át és aludjak ott .. Én meg elfogadtam . Este amikor aludtunk a mellettem fekvő lányt megkérte hogy cserélenek helyet .. Persze a lány vette a célzást ás azonnal cseréltek .. Különben a tábor után nem mentem rögtön át .. előtte otthon vacsoráztam . és ugye ők is vacsiztak .Elméletileg azt mondta a fiú hogy bejövök neki . Meg tábor alatt is sokszor kellett rászólni hogy ne stíröljön :D Szóval a lány azonnal szó nélkül átadta a helyét .. A fiú megátkarolt .. Én leszedtem magamról a kezét de visszatette .... Reggel azt mondta hogy álmában csinálta (na persze) . Aztán amikor jöttek értem anyuék adott egy nagyon félreérthető puszit . Szóval ez a fiú átjön egy másik országból hozzám :3 Mit csináljunk egész nap ?? vagy ez randinak számít vagy mi ??

2014. dec. 26. 22:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Napff.
2014. dec. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Starwars maraton.
2014. dec. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Bejössz neki, nagyon, és ő annak éli meg, kort is írhattál volna... Szerinted egy srác miatt haverságból utazna ennyit :D? Úgy bírom a lányok hiszékenységét, exem is ilyen volt...
2014. dec. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 aladar12 ***** válasza:
100%
lolozzatok felváltva.
2014. dec. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom ..nem hiszem hogy igazán szeretné a star warst .. Jó ötlet ha áthívom az uncsitesóm és activytizünk ?
2014. dec. 26. 23:15
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem legyetek kettesben, az a biztos. Nem kell külön program, esetleg sétáltok egyet meg beszélgettek
2014. dec. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy? Hallod srác ott kap helybe szívinfarktust ha ott lesz még valaki... Veled akar kettesbe lenni és jobban megismerni, ha elmúltál már 14 és megfogja a derekadat vagy a kezedet nem kell egyből ellökni ha szimpatikus. Barátkozz vele ismerkedjetek persze a józan ész határain belül :) Menjetek el valahova kettesbe
2014. dec. 26. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem még nem múltam 14 :D És tudom így érdekesnek tűnhet az ágyas rész de 6 aludtunk 1 ágyban
2014. dec. 27. 00:32
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem hinném hogy akarna tőlem akarmit is .. Elkezdett mesélni arról a láynról akibe szerelmes :D
2014. dec. 28. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!