Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ex-barátnő visszahódítása,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ex-barátnő visszahódítása, van esély? Többi lent

Figyelt kérdés
Volt barátnőm nagyon megtetszett, és úgy érzem h most van esély: Amikor szakítottunk rá pár napra elkedett járni egy másik pasival, és msot 2napja szakítottak. Sokat beszélgetek velem, bókolgatok neki, dicsérgetem satöbbi. De az a baj, hogy állítólag még szereti, de amikor megkérdeztem h lesz e még köztük valami azt mondta h szerinte nem. Van esélyem szerintetek? A lány 14 és én 15 vagyok. Tippeket, ötleteket várok
2010. febr. 3. 17:45
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha azt mondta, hogy szereti a másikat, és arra a kérdésre is nemet mondott, hogy vajon lesz e még köztetek valami... akkor miért teszed fel a kérdést?:) Szerintem tök egyértelmű, hogy nincs esély.

25/L

2010. febr. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
oké h szereti, de amikor összejöttem vele, pont előtte szakított egy másik sráccal:D na nem tudom elmondani, de helyesnek tart és szokott rólam mesélni a bnőinek
2010. febr. 3. 17:49
 3/8 anonim ***** válasza:
akkor meg lehet h van esélyed,de ezt csak te tudod kideríteni úgyhogy hajráá :D
2010. febr. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
arra mondott nemet, hogy a pasival lesz e valami nem velem, félreértetted:)
2010. febr. 3. 17:52
 5/8 A kérdező kommentje:
hát jó lenne ha lenne:D mert most nagyon rossz nélküle:(
2010. febr. 3. 17:53
 6/8 anonim ***** válasza:
ex barátnő többre vágyik, ez egyértelmű. férfiak tartsunk össze!!! kéne már egy ilyen szájról szájra terjedő titkos férfiklub, összefogás, ahol a valaha volt barátjukkal hűtlen lányokat otthagyjuk az első dugás után :D:D:D abból tanulni fognak!!! terjesszétek az elvet! :D
2010. febr. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
engem kétszer visszahódított a Szerelmem. azóta jobb mint akármikor volt.fiatalok vagyunk még, én vagyok az idősebb (én vagyok a lány).ő kétszer elbizonytalanodott, és mindkétszer egymásnál kötöttünk ki. próbáld meg.
2010. febr. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
jó ötlet tegnap 18:00 !!:D
2010. febr. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!