Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha alacsony vagyok akkor egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha alacsony vagyok akkor egy alacsony lany illik hozzam?

Figyelt kérdés

167cm magas vagyok sportos alkat (73kg)

22 fiu.



2014. dec. 27. 12:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Igen. Persze fontosabb a szeretet, de szerintem, ha már minimum 5-10 centivel magasabb a lány, akkor az már nem túl ideális. És akkor még a magassarkús alkalmakról nem is beszéltem.
2014. dec. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Igen. Ha magasabb a nő, vagy ugyanolyan magas, akkor sajnos veszett ügy a kapcsolat. :( Egy magasság is azért gázos, mert ha felhúz egy magassarkút, máris feléd nő. :)


Én 173 vagyok, és én is az ilyen 155-165 cm-es lányokat keresgélem. Persze ne úgy értsd, hogy mindenhova mérőszalaggal járok! :D

2014. dec. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Hát elég fura lenne melletted egy 175 centis lány. De ez nen jelenti azt hogy csak a 155-160 centis lányoknál próbálkozhatsz.
2014. dec. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
22 évesen tudhatnád, hogy ez kur vára nem számít... De te tudod, hogy nehezíted meg a saját dolgod.
2014. dec. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Elég érdekes lenne, ha a magasság számítana párválasztásnál...
2014. dec. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
NewFree, menjél már innen az arrogáns, kőbuta benyögéseiddel. :D Igenis számít a magasság a legtöbb nőnél.
2014. dec. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
a baj az hogy az alacsony lányoknak is 180cm+-os pasi kell, mert ugye az megvédi őket még a kardfogú tigristől is...meg jól néz ki hogy milyen nagy az ő törékeny teste mellett, lehet villogni vele a többi nőstény előtt
2014. dec. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Hát első randin volt már ebből negatív tapasztalatom. :(

Interneten ismerkedtünk (adatlapon feketén-fehéren kint volt a magasság), eljött a hölgyike 8 cm-es magassarkúban, én 173 vagyok ugye, ő 170-volt, és közölte, hogy nehogy már én ilyen pici vagyok. Így felesleges belekezdeni az egészbe! o.O


Mondom de kint volt a magasságom. Azt mondta, ő nem gondolta volna, hogy a 173 ilyen kicsi. :O -.-'


2-es voltam

2014. dec. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
33%

6#

Nem neked válaszoltam, hanem a kérdezőnek. És úgy látom vannak velem egy véleményen. Akkor nem értem miért is kőbuta... Mások szerint meg aranyos vagyok, szóval bekaphatod. :*

2014. dec. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
NewFree... az aranyosság és az intelligencia nem jár együtt. Ékes példája vagy ennek! :D
2014. dec. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!