Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Aki élt kint ausztriában,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki élt kint ausztriában, milyenek az osztrák lányok?

Figyelt kérdés

Ott leszek egy pár évig, ott találtam munkát és hát gondoltam randizok majd arrafelé, csak az osztrák lányokról se kép se hang.


Inkább észak-németes, vagy dél-németes temperamentumuk van, vagy netalántán hasonlítanak ránk?



2014. dec. 27. 15:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Én kint élek már kiskorom óta Bécsben,vannak jók is(ebből kevesebb van) de vannak rosszabbak is. Nem azt mondom hogy rondák,mert nincsen olyan hogy csúnya lány/nő.
2014. dec. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
63%
Az osztrákok nem valami szépek mint általában a németek.
2014. dec. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 SullaFelix89 ***** válasza:
100%

hello fél évet tanultam ott és ma is átjárok bulizni.


Kevésbé szépek, mint a magyar lányok, de ezt ellensúlyozzák a jobb öltözködéssel és megjelenéssel.

Az ottani fiatal korosztály 25 alatt még a magyar lányoknál is sokkal nagyobb ribvancz, de az ott élő Török lányokat hanyagold, ha nem akarod, hogy a családja kinyírjon.

2014. dec. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Itt írtam egy jót a német lányokról a 7-es válaszban:


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__ismerkedes__634..


Az osztrákok is nagyon hasonlóak, azt is tudom.

2014. dec. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!