Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti is felfigyeltetek már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is felfigyeltetek már erre? Mert velem gyakran előfordul, és szinte biztos vagyok benne, hogy ez annak a jele, hogy tetszem az illetőnek.

Figyelt kérdés

27 éves jóképű srác vagyok.

Erre csak mostanában figyeltem fel amióta gyakrabban járok ilyen helyekre, hogy pl. a mekiben vagy valamilyen üzletben amikor először néz rám az eladó hölgy, gyakran látom a szemében, hogy mintha valami épp tudatosulna benne.

Nem mindig, de gyakran. Valószínűleg az, hogy tetszem neki. Látszik, hogy valamilyen benyomás tuti átfutott rajta, és nem úgy tűnt, mintha az, hogy ó még egy qrv@ vásárló, hanem pont az ellenkezője, még akkor is, ha nem mosolyog.

Szóval ti is észrevettétek már ezt?


2014. dec. 28. 18:32
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát jo egoista vagy az már tuti :D attól mert még kedvesebben nézz rád valaki az még nem jelent semmit. 22/L
2014. dec. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Férfi eladókkal is ez van :D Egyszerű szimpátia első benyomásra :)
2014. dec. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Igen, már félek is vásárolni menni, mert tudom, hogy minden eladónő engem akar.

L

2014. dec. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
nagyon magányos vagy, ugye?
2014. dec. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ez természetes reakció a másik fél részéről, ha tetszel neki. Én is másképp viselkedem, ha tetszik valaki, akaratlanul is.
2014. dec. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az még nem egoizmus, ha tisztában van az adottságaival.
2014. dec. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
átfutott rajta, hogy de nagy menő csávó vagy :)
2014. dec. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

úgy értem, hogy látni néha az emberek szemében egy pillanatra, hogy valamilyen benyomást keltesz bennük, amikor először néznek rád.

Pl egy ideges eladó szemében gyakran láttam már azt, hogy tuti az futott át rajta egy pillanatra, hogy na még egy g...c.i akinek sok minden van a kosarában, pedig már rég mennék cigizni, vagy van akinek semmi sem villan föl a szemében, és van akinél az látszik, hogy az tudatosult benne, hogy tetszem neki, és igen olyan is van, hogy azt látom, hogy szimpatikus vagyok neki, pl egy vénasszony szemében láttam már azt, hogy az ment át rajta, hogy de jóképű fiatalember

2014. dec. 28. 18:49
 9/10 Dreed ***** válasza:

Lehet h fájni fog,de ez a képzeleted szüleménye :)

Ha valaki rád néz,nem azt jelenti h bejössz neki,legalábbis nem minden esetben.

2014. dec. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
vazmeg itt senki se azt hallja amit mondok?:)
2014. dec. 29. 13:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!