Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy fokozzam a lány érdeklődé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy fokozzam a lány érdeklődését?

Figyelt kérdés

16F

Az a helyzet hogy túl jófiús vagyok.jószívű,megbízható,hűséges,kedves,udvarias,romantikus,humoros...

De úgy vettem észre hogy a lányoknak ez nemnagyon jön be.ők inkább olyat akarnak aki nem érdeklődik irántuk.

Akkor milyennek kell lennem?



2014. dec. 28. 22:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Maradj ilyen :)
2014. dec. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Tévedsz. Igen is maradj ilyen!


Szerintem inkább az a helyzet, hogy a lányoknak vagy azért nem jössz be, mert még fiatal vagy, és ilyenkor még nem is mindenki feltétlenül akar kapcsolatot, vagy pedig azért, mert nem vagy elég izgalmas, egyedi, nem okoz feltöltődést azt, hogy veled lehetnek.

Izgalmasnak, érdekesnek, jófejnek pedig simán lehet úgy is lenni, hogy jószívű, megbízható, kedves, hűséges, udvarias és romantikus is vagy egyben. Ugyanígy léteznek unalmas bunkók is, és hidd el, őket ugyanígy nem veszik észre a lányok.


19/L

2014. dec. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hmmm hmmm... Mindenek előtt jó kinézet kell. Aztán a többi. Amíg nekem béna frizurám volt, (de nekem tetszett, azért nem vágattam le) akárhogy viselkedhettem, nem kellettem a lányoknak. Aztán meg voltam fodrásznál és mintegy varázsütésre érdekes lettem, pedig nem változott a jellemem...
2014. dec. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szerintem is maradj ilyen. :) Vannak olyan lányok akiknek a rosszfiúk jön be és szerintem olyanok is vannak akiknek viszont a jófiúk jönnek be (Bár be kell vallanom, hogy nem vagyok nagy szakértő.). Számomra jobban bejönnek a jófiúk. Amiket felsoroltál tulajdonságaidat azok (számomra) jó pontok. :) Tehát csak maradj ilyen. :D
2015. jan. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!