Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lemondtam az első randit egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lemondtam az első randit egy jogos indokkal, de félek, hogy nem hiszi el. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Reggelre izomhúzódással ébredtem (talán ez az... fogalmam sincs, de nagyon fáj), alig bírok megmozdulni, örülök, ha a konyháig el tudok menni. Ezt megírtam neki SMS-ben, de nem válaszolt, és félek, hogy nem hiszi el, és azt hiszi, csak kitaláltam. Mit csináljak?

2014. dec. 29. 11:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Keresd máskor is.
2014. dec. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A legrosszabb,mikor randi előtt pár órával bejelenti a másik,hogy bocs nem fog menni.Max. megbocsájt,de nem lesz olyan lelkes. :)
2014. dec. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
hívd át filmezni vagy valami, akkor együtt is vagytok, neked se kell mozogni és nem fogja azt hinni, hogy csak lerázod
2014. dec. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Engem csak az érdekel, hogy miért SMS-ben? Miért nem hívtad fel? Sokkal hihetőbb....
2014. dec. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Azért SMS-ben, mert még sosem beszéltünk, sosem találkoztunk, és nem tudom... nem mertem volna felhívni.
2014. dec. 29. 11:46
 6/9 anonim ***** válasza:
58%
"nem mertem volna felhívni." Na itt az oka annak az izomösszehuzodásnak.
2014. dec. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

" nem mertem volna felhívni"


Mint látható találkozni se mertél vele. Eme mondatod után én se hiszem el, hogy tényleg izomhúzódásod van.

2014. dec. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Akkor ne hidd el, attól még nagyon fáj.
2014. dec. 29. 14:09
 9/9 anonim ***** válasza:

Vegyél erőt magadon, hívd fel, kérj bocsánatot, és mondj egy másik, konkrét időpontot.


19/L

2014. dec. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!