Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan lehetséges leküzdeni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetséges leküzdeni a félelemt, hogy végre megcsókolhassam?

Figyelt kérdés

2015. jan. 1. 18:13
 1/8 A kérdező kommentje:

Nahát, nem írta ki a jegyzetet :S

Leírom még 1x


Szóval van egy lány, aki tetszik, többször haza is kísértem, szóval szerintem én is bejövök neki. Sokszor álltunk hosszú ideig a kapuban, és beszélgettünk, szerintem várta, hogy lépjek, de egyszerűen eluralkodott rajtam a félelem, mozdulni se bírtam. Végül mindig elköszönt arcra puszival, én meg ököllel vertem a fejem, hogy mekkora hülye vagyok... Nagyon hiányzik, és szeretem, de egyszerűen nem merek lépni, és félek, hogy elveszítem. Nem akarok barátzónába se kerülni, mert az egyenértékű dolog azzal. De ezzel nem tudok mit kezdeni, mit tudnátok tanácsolni, hogy leküzdjem ezt a tétlenkedést? Hogyan állhatok félre a saját utamból, hogy lehessen egy komoly párkapcsolatom? :O

2015. jan. 1. 18:18
 2/8 anonim válasza:
pfuu ez nagyon jó kérdés :D Énis ugyanebben a helyzetben vagyok...Boncolgasd,hogy mik a tervei jovovel kapcsolatba (bocsi angol a billentyuzetem).Ha van valamilyen terve amiben segíthetsz neki akkor ragad meg az alkalmat segíts neki! Ez egy últra nagy pont nála! A csók az meg sztem majd jon magától ne csókold meg hirtelen mert megfog ijedni! ;)
2015. jan. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Írtam, hogy többször találkoztunk és hazakísértem, szóval nem hirtelen :D

Én is ebben hiszek, hogy nem azonnal mindent (maradi vagyok tudom :D) de msot már érzem, hogy lépni kéne, viszont nem merek. És többször is elszalasztottam a lehetőséget, és ez rettenetesen zavar :(

Egyéb ötlet?

2015. jan. 1. 18:29
 4/8 anonim ***** válasza:
Basszus, sínen vagy, csak a megfelelő pillanatnak kell eljönnie, nagy levegő és egy mozdulat. A palánk alatt vagy és nem dobod be a ziccert? Bátorság, ne agyalj sokat, hidd el, hogy képes vagy rá! Nincs más recept, gyakorlat vagy varázsfőzet erre...
2015. jan. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen tudom.. Attól félek a megfelelő pillanat milliószor eljött én meg annyiszor ki is hagytam... Jól esett az írásod köszi :)
2015. jan. 2. 00:47
 6/8 anonim ***** válasza:
Amikor beszelgettek, es befejezte a mondandojat nezz melyen a szemebe par masodpercig majd kezdj el fele hajolni. Hidd el le fogja vagni mi a szitu es ha bejossz neki engedi. Viszont ne tokolj sokaig vele mert ha nem cselekszel azt hiszi nem jon be neked es keres masik sracot.
2015. jan. 2. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Velem is volt ilyen, én elvesztettem, de utána már konnyebben ment. Ha a csajnak bejössz, akkor majdnem minden pillanat megfelelő ;) Hajrá! Odalépsz, közelhajolsz és végrehajtod ezt az egszerű mozdulatot. Ne azon agyalj, hogy mit fog szólni, szúrj ki egy pontot az arcán és azt nézd előtte. (a szeme szerintem tökéletes) Sok sikert! :)
2015. jan. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Te az érintéstől, a közelségétől félsz. Akkor ne csókkal indíts, lassan kerülj hozzá közelebb, legközelebb adj puszit az arcára. Azt követően a szájára. Így szokjátok egymás közelségét, aztán mered majd a csókot is.



Sok sikert, és ne félj..... nincs mitől!


25/n

2015. jan. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!